rss · Неділя, 25.10.2020, 13:29

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

05.11.2009 21:09

Епідемія? Піар хід ...?

Так, кількість не маленька, але на дворі вже жовтень - вогкість, холод. Люди більш старшого віку та маленькі діти, як відомо, більш схильні до таких захворювань, і, на жаль, щорічно вмирають від різних вірусів. 

Всі кажуть, що в Україні епідемія, але ніхто не навів статистику минулих років. Насправді, цього року смертність від грипу та інших вірусів, набагато менше, ніж за минулі роки.

А що таке епідемія - видно деякі політики чи цього не знають, або вважають, що люди не знають. Теорія епідемій говорить, що спочатку захворює кілька людей. Якщо їх не лікувати, то з часом накопичується критична кількість хворих. А після того, як, умовно, захворюють на 500 чоловік, процес зараження нових людей прискорюється в десятки і сотні разів. Ця грань називається "епідемічний поріг". Після того, як вона перевищена, починається епідемія.

На якій підставі, була оголошена епідемія "свинячого грипу", якщо крім загальної кількості захворілих, від ГРВІ та грипу, ніяких статданих озвучено не було.

Звідки ростуть ноги ...

Під час передвиборної кампанії, реклама дуже дорога. Вартість 1 секунди ефірного часу коштує 3500 грн. Природно не всі політичні сили можуть дозволити показувати свого кандидата по ТБ цілодобово, та ще й за кілька хвилин на день. У такому разі, багато хто змушений використовувати більш дешеві методи - мітинги.

  Якщо тільки припустити, що вся ця пандемія - черговий піар-хід, виходить дуже цікава картинка. На три тижні закривають всі школи, виші, забороняється проводити масові заходи, у тому числі й агітації. Ті політики, які намагалися завоювати виборця шляхом агітаційних заходів змушені піти в тінь ...  

Витрачаються величезні кошти на закупівлю марлі, пов'язок. Ціни в аптеках на ліки зросли в кілька разів, а хтось заробляє на цьому мільйони. 

Наводячи людей в паніку, ті скуповують всі потрібні і непотрібні ліки. Купується така кількість масок, що напевно залишиться ще й онукам. А замість м'яса, яке і так не кожна родина могла собі дозволити, за ці ж гроші люди просто змушені купувати лимони, щоб хоч якось зміцнити свій імунітет!

Епідемія, пандемія або чітко спланована піар-компанія вирішувати Вам. Природно, кількість хворих на грип про цього не зменшитися, але принаймні, на вибори Президента хоча б деякі прийдуть з «тверезу голову».
Категорія: Новини України · Переглядів: 1441 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
2
1 Shooler • 23:03, 05.11.2009 • url Матеріал
Да класна реппетицыя получилася, от і все.
avatar
2
2 mr_smith • 23:18, 05.11.2009 • url Матеріал
Так і репетиція і непогані надої з людей получили фармацевтичні олігархи, стільки збитків за рік з-за підняття податкової ставки (два рази піднімали здається), а такий хід все повернув до кишень.
І все ж загроза є, випадки зараження каліфорнійським грипом та смерті від нього зафіксовані, тому бережіть себе.
avatar
1
3 BACS • 15:56, 06.11.2009 • url Матеріал
головне, що ми ще тут пишемо коменти... значить нас не бере ніяка пондремія! ;)
avatar
0
4 mr_smith • 16:22, 06.11.2009 • url Матеріал
Справді це головне.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: