rss · П'ятниця, 30.10.2020, 17:03

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

09.09.2010 13:10

Володимир Кличко веселою вдачею і почуттям гумору нагадує Мохаммеда Алі

- Містер Стюард, ви працювали з Ленноксом Льюїсом, а тепер - з Володимиром Кличком. Могли б порівняти цих двох боксерів?

- Рухи Володимира краще збалансовані, він чіткіше працює ногами. Я працював з п'ятьма чемпіонами світу в суперважкій вазі, включаючи Евандера Холіфілда. І скажу, що робота корпусом Володимира та його координація рухів краще, ніж у всіх інших моїх учнів. Правда, іноді він повинен діяти агресивніше. Буває, що він довго думає. Якщо б з цієї причини Володимир не залишав суперникам ані найменшого шансу, то став би найкращим супертяжем. Однак у нього самий потужний природний талант у порівнянні з усіма іншими чемпіонами-супертяжами, з якими я працював.

- Але на прес-конференції в понеділок ви відзначили, що Володимир - кращий супертяж у світі.

- Я мав на увазі, що у нього самий потужний панч. Одним ударом він може зробити стільки, скільки жоден інший боксер. Як, наприклад, в бою проти Едді Чемберса. А найсильніший супертяж в історії боксу - Мохаммед Алі, який вдосконалювався протягом багатьох років. Володимиру поки не випадала така можливість проявити себе.

- Чому вважаєте джеб Кличка досконаліше джеба Алі?

- Це небо і земля. Джеб Володимира значно потужніший, він просто потрясає, проймає суперника з голови до п'ят. Алі ж, завдаючи прямого, втрачав рівновагу і координацію, проте у ряді технічних компонентів значно перевершував Кличко. У плані джеба, Кличко для мене - найкращий. Після нього в цьому елементі я б поставив Леррі Холмса, а потім Льюїса.

- Прийди пік кар'єри Кличка на 90-ті, йому б вистачило джеба, щоб суперничати з Тайсоном, Холіфілдом, Льюїсом, і зійти на вершину суперважкого ваги?

- Думаю, що Кличко зайняв би гідне місце серед боксерів минулого десятиліття, і став би для них великою проблемою завдяки своїм габаритам, координації рухів і відмінної роботи корпусом. А якщо до цього ще додати джеб ...

- А хто краще, Льюіс, коли був на піку форми або ж Кличко сьогодні?

- Льюїс був більш універсальним боксером, він міг повністю перебудуватися по ходу бою. А от з точки зору боксерської техніки - Володимир. Але він ще дуже молодий, але думаю, що у нього ще є шанс через пару років стати кращим в історії боксу. Однак його проблема полягає у відсутності гідного суперника. Повєткін втік від нього так само, як і Хей бігає і від Володимира, і від Віталія.

- Ваша думка щодо цирку, влаштованого Пітером на відкритому тренуванні - дурів, танцював і навіть не надів рукавички.

- Припускаю, що менеджер і тренер попросили його не показувати все те, на що він здатний, а дуріти і танцювати. Однак для Володимира це не має значення. Він дуже організований психологічно. Не забувайте і про те, що він став суперзіркою ще в 1996 році на Олімпійських іграх. Кличко - дуже досвідчений боксер. Не впевнений, що Пітер володіє подібним досвідом? До того ж Кличко знаходиться у відмінній формі, відчуває себе дуже комфортно і володіє характером, властивим великій особистості. Він вже давно перебуває в статусі чемпіона, а веселою вдачею і почуттям гумору дуже нагадує Мохаммеда Алі.
Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1356 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 100.24.125.162
Браузер:

Cайт живе: