rss · Субота, 31.10.2020, 12:37

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

15.11.2010 07:33

Експедиція в дельту Амазонки виявила «загублений світ»

Індіанці до цих пір живуть так само, як і їх предки тисячі років тому. Удома вони будують з очерету та листя пальми, а харчуються тим, що добули під час полювання і на рибалці. Вчені пояснюють, що в такому первозданному вигляді племені вдалося зберегтися з тієї причини, що ліси Амазонії в Перу дуже важко прохідні і є мало охочих зробити через них прогулянку.

Першовідкривачам вдалося вступити в контакт із плем'ям. Для того, щоб показати свої дружні наміри, експедиція подарувала тубільцям кілька інструментів. Індіанці, у свою чергу, презентували гостям гарпуни і списи.

Контакт з аборигенами, що жили до цього в повній ізоляції, відбувся, але влада Перу ретельно приховують місцезнаходження племені. Це єдиний спосіб захистити його від усіляких шукачів пригод і настирливих, надмірно цікавих туристів. Це найкраще, що влада може зробити для збереження племені, його самобутності. Однак сама по собі новина про таку «знахідку», напевно, приверне в Перу нових туристів.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1862 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
2
1 avatar • 09:35, 15.11.2010 • url Матеріал
Для того, щоб показати свої дружні наміри, експедиція подарувала тубільцям кілька інструментів.
-вот с этого всегда начинается, иглы, топоры... бензопилы, самогон, а оттуда лес и прикольное фото с первобытными титьками :( .
То, что есть на Земле девственые уголки , очень радует. Живые памятняки Каменного века - реальный вариант изучить наше прошлое, ни чего не выдумывая.
От туристо врятли что убережёт. От прогресса в настаящем только смерть. Всё живое живёт ради жизни. Вот, чро имеет смысл. ;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.170.78.142
Браузер:

Cайт живе: