rss · Середа, 16.01.2019, 09:10

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

25.04.2010 17:56

Едуарда Хіля американці нарекли «Містером Trololo» і покликали у світове турне!

Шлягер 40-річної давнини «Я дуже радий, адже я, нарешті, повертаюся додому» б'є всі рекорди популярності. Вже понад 2 млн осіб з усієї планети подивилися ролик з виконанням Хілем цієї пісні. 

Новоспечені інтернет-шанувальники в захваті від цього задушевного радянського хіта. Особливо він полюбився західним меломанам. Ті просто нарекли Едуарда Хиля «Містером Trololo»: 

- Greeting from germany Mr.TROLOLOLO we love you! (Привіт з Німеччини, пан ТРОЛОЛОЛО, ми любимо Вас!), - Запевняє новоспечений фанат Хіля Нans. 

А російська блогер Пробєжий стверджує: 

- Едуарде, те, що вам не вдалося зробити з радянським народом, вийшло з американцями: ви звели їх з розуму!
Чи міг передбачити радянський співак, що коли-небудь його будуть просити приїхати з концертом понад 2 млн осіб з усього світу. 

Гостьова сторінка на офіційному сайті російської зірки edhill.narod.ru переповнена такого ж роду коментарями від співвітчизників та громадян різних держав. Всіх об'єднує одна мета - зібрати підписи на підтримку світових гастролей Едуарда Хиля.

І ось вже створено фан-клуб Trololo Man в Facebook. І навіть окремий сайт trololololololololololo.com, присвячений спеціально цій пісні. Схоже заповітна мрія вітчизняного шоу-бізнесу збулася. Російська пісня, нехай і вокаліз, нехай і без слів - б'є рекорди світових переглядів.

Свої версії «Я дуже радий, адже я нарешті повертаюся додому» викладають як і звичайні блоггери, так зірки світового масштабу, такі як Крістофер Вальтц, який напередодні отримав «Оскара» за роль у «Безславні виродки». 

Сам же співак шокований таким розвитком подій, оскільки подібної популярності вдруге від свого шлягеру він явно не чекав...


Категорія: Музичні новини · Переглядів: 1518 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.213.116
Браузер:

Cайт живе: