rss · Четвер, 18.10.2018, 19:59

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

18.08.2013 23:16

Душа її не знає віку


Душа її не знає віку

Бібліотекар - професія, яка поєднує, захоплює особливих людей: духовних, освічених і самовідданих.

Такою особистістю є колишній працівник бібліотеки смт. Червоне ДУБОВЧУК Ольга Опанасівна, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку і про яку в переддень її ювілею хочеться сказати добрі слова.

Життєвий шлях цієї жінки є особливим уже тому, що понад 40 років її трудової діяльності нерозривно пов’язані з одним закладом - селищною бібліотекою.

Ольга Опанасівна не просто закохана у свою професію, вона багато зробила для підвищення її престижу. А бібліотеку прагнула зробити такою, щоб до неї хотілося завітати відвідувачам. Широка ерудиція, знання своєї справи, виняткова орієнтація в літературі неабияк допомагали їй в роботі, у спілкуванні з читачами.

Життєвий шлях Ольги Опанасівни досить складний. Доля поставила перед нею чимало випробувань, через які вона зуміла гідно пройти. Це вдається людям сильним духом і впевненим в тому що вони досягнуть поставленої мети. Наша колега завжди була уважною до людей, компетентною, чесною і принциповою, ініціативною та старанною при виконанні своїх обов’язків. Завдяки високому професіоналізму та шанобливому ставленню до колег вона стала хорошим наставником для багатьох молодих фахівців, а чуйність і доброта допомогли здобути повагу й любов жителів селища і головне - читачів.

Діяльність цієї людини не вичерпувалася лише професійними обов’язками. Впродовж багатьох років О. О. Дубовчук обиралася депутатом селищної ради, була членом жіночої ради.

За сумлінну працю на бібліотечній ниві має багато грамот, подяк. Культосвітній заклад, в який вона вклала стільки праці, був удостоєний звання «Бібліотека відмінної роботи».

У щоденних турботах живе ця жінка. Вона любляча матуся і бабуся, гарна господиня.

19 серпня О. О. Дубовчук відзначає 80- річчя від дня народження.

Відділ культури Андрушівської райдержадміністрації, райком профспілки працівників культури, колектив районної бібліотеки щиро вітають ювілярку з цією датою. Нехай доля дарує добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а тепло і затишок рідної оселі надійно захищають Вас від усіляких негараздів.

Тетяна ШОСТАК, 
Голова райкому профспілки працівників культури
За матеріалами газети "Новини Андрушівщини" від 16.08.2013р. 
Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1143 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Наталья • 14:47, 19.08.2013 • url
Это же моя любимая библиотекарь! Спасибо за статью. Присоединяюсь к поздравлениям!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: