rss · Неділя, 24.09.2017, 20:35

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

05:31

Другий ефір проекту «Холостяк-2» повний інтриг

Другий ефір нового сезону проекту "Холостяк" був повний інтриг і пристрастей.

Вже через тиждень дівчата встигли закохається в головного героя шоу і кожна дуже хотіла потрапити на побачення з ним. Але більше за інших пощастило Даші Хавроненко. Саме з нею Френсіс Метью відправився на перше побачення.

Побачення виявилося незвичайним і екстремальним. Френсіс та Даша піднялися на 60-метрову скелю, а ввечері влаштували посиденьки біля багаття. Заради холостяка Даша подолала свій страх висоти.

Після побачення головний герой повинен був прийняти рішення - дати дівчині троянду і тим самим забезпечити їй участь в шоу далі, або ж ні. Френсіс Метью оцінив гідно одкровення дівчата і обдарував її трояндою.

Наступні побачення виявилися груповими. На перше групове побачення були запрошені Марина Серженюк, Ольга Матко, Юлія Підгородецька і Катерина Кравченко. Дівчатам довелося зайнятися фехтуванням з Френсісом. Метою було потрапити в серце принца.

Потім Френсіс запросив їх до Лівадійського палацу, де вони змогли повечеряти і поспілкуватися. Після такого побачення Френсіс Метью віддав троянду Марині.

На наступне групове побачення холостяк запросив зірку Playboy Євгенію Діордійчук, Вікторію Салову, Ольгу Винокурову і Тетяну Шаршакову. Дівчата відвідали виноробний завод, де вони тиснули виноград ногами. При першій нагоді Євгенія поцілувала Френсіса Метью.

Проте, ця поведінка не дуже сподобалося холостяку. І троянда дісталася Ользі.

Наступне запрошення на побачення дісталося Юстині Разкевіч. Побачення пройшло в дуже романтичній обстановці, Френсіс і Юстина сиділи за столом в лісі. Потім Юстина відверто розповіла про свій попередній любовний досвід. Побачення закінчилося танцем і врученням троянди.

Наступне побачення відбулося з Юлією Артюх, Оленою Рясновою і Юлією Смирновою. Роза дісталася Олені.

Френсіс Метью роздав троянди іншим дівчатам. Квіти не дісталися Євгенії Діордійчук та Ользі Матко. Вони покинули шоу.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1791 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.214.93
Браузер:

Cайт живе: