rss · Понеділок, 26.10.2020, 11:01

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

15.03.2010 12:23

Доступ до інтернету названий основним правом людини.

Фінляндія і Естонія вже оформили цю думку законодавчим порядком. Міжнародні органи, наприклад, ООН, теж наполягають на загальний доступ до Мережі. "Право на спілкування не можна ігнорувати, - говорить Хамадун Туре, генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв'язку. - Крім того, Інтернет є найбільш потужним засобом освіти з коли-небудь створених людством". На його думку, влада повинна розглядати інтернет як частину інфраструктури нарівні з дорогами, вивезенням відходів та водоканалом. 

Особливо сильно в цьому переконані мешканці Південної Кореї, Мексики, Бразилії та Туреччини. 70% респондентів, які поки не мають можливість вийти у Всесвітню павутину, впевнені, що їхні права порушуються.

Відповідаючи на питання про державний нагляд за деякими аспектами Мережі, користувачі різних країн розійшлися в думці. Так, жителі Південної Кореї та Нігерії твердо впевнені, що влада категорично не повинні брати участь у веб-регулюванні. Китайці і жителі багатьох європейських країн з цим не згодні. Так, 55% британців вважають, що існують моменти, коли держрегулювання інтернету - благо.
Категорія: Світові новини · Переглядів: 1386 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: