rss · П'ятниця, 30.10.2020, 04:37

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

28.09.2009 00:16

До Дня туризму у Житомирі презентували туристичний сайт області

До Дня туризму у Житомирі презентували туристичний сайт області, фотоальбом та книгу. Щоправда, останню ще не видали. Такі новинки підготували для того, аби вільно подорожувати Житомирщиною і пізнавати так звані "родзинки" області.
До дня туризму представники управління культури готувалися ґрунтовно. Передусім ознайомили гостей з новоствореним сайтом туристичної Житомирщини. Там любителів пізнавати нове і цікаве чекає інформація про маршрути і найцікавіші місця області. До того ж у залі обласної бібліотеки організували фотовиставку, на якій представлені туристичні перлини області.
Юлія Горюнова, провідний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації: "Знімки не є професійні, але в тому, так би мовити, їх родзинка. Ми їх у студентів брали, вони залюбки діляться знімками. І вони на мій погляд варті уваги".
Окрім таких новинок, продемонстрували і фотоальбом "Мальовнича Житомирщина". Він містить двомовну інформацію про райони області та їх туристичні об’єкти. Популяризуватиме наш край, як туристично-привабливий регіон, і нова книга "Житомирщина туристична".
Михайло Костриця, краєзнавець: ”Ми з сином у співавторстві розробили книжку за завданням облдержадміністрації – ось її обкладинка. Вона трошки не поспіла до цього свята. І скажу вам, що Житомирщина заслуговує на те, щоб туризм набув подальшого розвитку. В кожному районі є славні уродженці, славні події. Наприклад, в Андрушівському районі є обсерваторія, де досліджують космос – це єдина в Україні сільська обсерваторія, є садиба Терещинків колишня в Червоному, де злітали перші вітчизняні літаки. Кожен район по своєму цікавий".
А відтак відкривати для себе і для світу багаті туристичні ресурси Житомирщини за допомогою інформаційних носіїв може кожен.

tvradiozt.com.ua

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1180 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 00:17, 28.09.2009 • url Матеріал
Ось і люди кажуть, що в нас просто туристичні місця як в Червоному так і в районі. Потрібно тільки правильно поставити акценти!
Отож можна запрошувати всіх бажаючих до нас в гості :D
avatar
0
2 mr_smith • 00:34, 28.09.2009 • url Матеріал
Quote (стаття)
є садиба Терещинків колишня в Червоному, де злітали перші вітчизняні літаки.
Quote (1. Shooler)
Отож можна запрошувати всіх бажаючих до нас в гості
ех, Саша, садиба то є, але запрошувати нема куди. Зараз руйнується і розкрадається все в селі. Таракан довів село до ручки.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: