rss · Четвер, 29.10.2020, 16:36

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

12.11.2009 01:37

Динозаврів визнано теплокровними.

Ще є гіпотеза, що жили на землі і розумні динозаври, але вимерли разом зі своїми нерозумними побратимами 65 мільйонів років тому.

Але, принаймні, одна глобальний суперечка навколо наших попередників на Землі вирішено. До цих пір прийти до єдиної думки з приводу їх температури заважало те, що фактичних даних немає. У повній цілості на сьогодні від стародавніх ящерів тільки кістки. І в рідкісних випадках палеонтологи знаходять скам'янілі останки м'яких тканин. Зрозуміло, що вони вже давно «охололи», і встановити по ним цю особливість немає можливості. 

Дослідники Вашингтонського університету в Сент-Луїсі провели аналіз скам'янілостей, використовуючи у своїй роботі математичні моделі і певні теоретичні викладки. У процесі роботи вони прийшли до висновку, що динозаври були теплокровними. Чи не якісь там подібності жаб, а нормальні тварини. Тепер на черзі у вчених нове завдання: зрозуміти, якими були реальні розміри динозаврів. Тому що є версія, що їх параметри сильно перебільшені.

Дослідники у своїй роботі відштовхувалися від закономірності, виявленої для сучасних тварин. Герман Понтцер, один з учених, розробив алгоритм, який оцінює енергоспоживання при ходьбі, детермінований довжиною стегна. А в результаті вивчення кісток динозаврів виявилося: щоб виробляти необхідну кількість енергії для ходьби, температура тіла повинна була бути постійною.

Далі вони оцінили розвиненість м'язової маси на ногах динозаврів: чим більше м'язів працювало, тим більше енергії необхідно витрачати. Кількість мускулатури дослідники визначали по 13 анатомічним моделями різних видів, що існують у наші дні. І так вони прийшли до висновку, що отримані цифри відносяться до теплокровних, а не до холоднокровних тварин.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1755 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 12:00, 13.11.2009 • url Матеріал
я це знав постійно! внутрішній голос мені підсказував це... :) stena
avatar
0
2 mr_smith • 13:15, 13.11.2009 • url Матеріал
Навчали в школі одне, а виходить що насправді все не так. Такими темпами все чому нас навчали скоро буде абсолютною неправдою.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.234.207.100
Браузер:

Cайт живе: