rss · Неділя, 25.10.2020, 06:16

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

13.07.2010 14:35

Digital Sky Technologies придбав ICQ у корпорації AOL.

ICQ - лідируючий сервіс миттєвих повідомлень в Росії, Німеччини, Чехії та Ізраїлі. DST оголосила про те, що досягла угоди про придбання ICQ за $ 187,5 млн, в кінці квітня.

Сервіс ICQ був створений в 1996 році ізраїльською компанією Mirabilis. Сьогодні ICQ доступний на 16 мовах і, за даними comScore, має більше 32 млн унікальних відвідувачів в місяць. Через півтора місяці після оголошення про продаж ICQ у зарубіжних ЗМІ з'явилася неофіційна інформація про те, що представники правоохоронних органів США висловили заперечення проти угоди.

На думку американських слідчих, ICQ, чиї сервери розміщені в Ізраїлі, є одним з основних каналів комунікації між кримінальними групами у Східній Європі. Зараз правоохоронні органи США у разі потреби отримують доступ до розшифровок переговорів, які вели в ICQ підозрювані. Угода між AOL і DST викликала побоювання, що сервери можуть переміститися в Росію, де добитися співпраці західним правоохоронним органам буде значно складніше.

Проте Комітет з іноземних інвестицій США (CFIUS), який може приймати рішення про блокування тих чи інших угод з міркувань національної безпеки, за відведений для цього місяць заперечень проти купівлі ICQ не висловив. 

DST створений в 2005 році екс-гендиректором і співвласником Mаіl.ru Юрієм Мільнером та головою московського офісу NCH Advisors Григорєм Фінгером. У 2008 році частку у фонді, який як і раніше контролюють його засновники, купив А. Усманов (в даний час володіє близько 35%). Фонд володіє частками в популярних інтернет-порталах, включаючи Mаіl.ru, Odnoklassniki, HеаdHuntеr.ru, Vkontakte, міноритарним пакетом соціальної мережі Facebook.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1181 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 14:36, 13.07.2010 • url Матеріал
Сподіваюсь аську цензурити не почнуть.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.254.197
Браузер:

Cайт живе: