rss · Четвер, 18.10.2018, 14:59

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

05.11.2017 11:27

Дідусь-бджоляр продає мед з багажнику «Тесла»


Дідусь-бджоляр продає мед з багажнику «Тесла»

В Youtube виклали відео, як дідусь бере банки з медом для продажу з багажника електромобіля «Tesla». Це відео набрало більше 200 тисяч переглядів, тисячі розповсюджень та перепостів.

Пасічник Микола Улянич миттєво став знаменитим. Однак, в професійних колах він вже давно добре відома особистість: це академік, автор десятків книг по бджільництву й п'яти винаходів.

Пан Микола - фанат Ілона Маска, який надихає багатьох своїми досягненнями та створив автомобілі «Tesla». Ціна машини стартує від п'ятдесяти тисяч доларів. Микола каже, що купив її в Америці дешевше, продавши попередній електромобіль, але до сих пір віддає борги.

Несподіваною популярністю пан Микола активно користується. Академік, автор десятків книг і п'яти винаходів в бджільництві, він пропагує здоровий спосіб життя. Він займається фітнесом, щотижня не пропускає баню. У свої 82 активно працює - агітує всіх за постійний рух і правильне харчування.

Цукор і жири вважає він, вкорочують віку українцям. Сам Микола Васильович взагалі не вживає цукру. Замінив його медом. Він зібрав у своїх книгах більше 2000 рецептів з усього світу, щоб прожити довше і залишатися активним.

Пан Микола до своїх звичайних фітнес навантажень за останній рік додав йогу і радіє, що в 82 відчуває себе років на 20 молодше. А до своєї раптової популярності ставиться з гумором, мовляв, скільки б відкриттів не зробив, а впізнаваним став завдяки випадковому відео.

Категорія: Новини України · Переглядів: 386 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: