rss · Вівторок, 26.03.2019, 09:39

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

16.06.2011 02:04

Девід Хей презентував ще більш провокаційний плакат

Минулого тижня Володимир Кличко пригадав Девіду Хею футболки із зображенням відірваних голів обох братів Кличків, які той випустив перед їх боєм, який не відбувся, в 2009 році. Хей у відповідь не тільки не пошкодував про скоєне, але й презентував на відкритому тренуванні ще більш провокаційний плакат.

«Володимир хотів, щоб я знову надів ту футболку, але я придумав дещо краще. Я випустив гру для iPhone, де ви можете відбити голову якомусь з східноєвропейців. Знаю, його пройме те, наскільки популярна була ця гра і скільки у неї скачувань. Я не шкодую про те, що випустив ті футболки, та це один з найрозумніших бізнес-ходів, які я робив».

Також Хей заявив, що ніхто в Британії не буде вболівати за Володимира. «Останнім часом Кличко намагається всіх зачарувати, я помітив, як багато зусиль він для цього докладає. Він намагається бути доброзичливим, відійти від іміджу Івана Драго з фільму «Роккі». Але все це тільки удавання, він все той же Іван Драго. Ніхто в Британії не буде платити свої гроші, тільки щоб подивитися на нього. Не знаю, звідки він взяв, що за нього будуть вболівати в Англії», - сказав британець.

«Я помітив, що він робить велику ставку на свою чарівність, намагаючись більше звичайного сподобатися всім. Але це не допоможе йому. Не важливо наскільки він розумний, і знання 18-ти мов йому теж не допоможе. Кого це хвилює? Переможе кращий боєць. Він бував у нокдаунах раніше, але слабке його підборіддя чи ні, мені ще належить дізнатися. Якщо так, він швидко програє. Гарантую, що я поцілю йому в щелепу, і він не зрозуміє, що з ним сталося. Я хочу поцілити йому якомога швидше, щоб він зрозумів, що його чекає. Він буде побитий».

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1476 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 Shooler • 02:15, 16.06.2011 • url
Хей просто лох. Тупорилий малолетка, судячи з його коментарів відносно бою.
avatar
1
2 mr_smith • 02:31, 16.06.2011 • url
Щось він повторюється, нічого цікавого, міг би щось оригінальніше придумати. Але всеодно всі ці дурнуваті випади дещо підігрівають цікавість, що ж буде 2 липня, звичайно хочеться побачити хея на підлозі.
avatar
1
3 BACS • 19:53, 16.06.2011 • url
побачимо однозначно :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.207.146.166
Браузер:

Cайт живе: