rss · Неділя, 25.10.2020, 19:06

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

18.06.2010 20:33

Держава забула про дітей, які ростуть без матері.

Весь світ 20 червня святкує Міжнародний день батька. В Україні ж батьку, який виховує своїх дітей без матері, не до веселощів. Як розповів президент громадської організації «Об'єднання батьків-одинаків України» Олександр Мазур, в нашій країні до цих пір за такими малюками не закріплено жодної пільги. 

«Таке відчуття, що нас спеціально змушують залишати своїх дітей. Тільки в таких випадках, ставши круглою сиротою, наші діти могли б дочекатися від держави хоч якусь допомогу. Скажіть, чим відрізняється моя дитина від дитини з багатодітної сім'ї або того, у якого немає батька?» - Запитує пан Мазур. 

Усілякі переговори з можновладцями ні до чого не призводять. Олександр Володимирович намагається достукатися до депутатів різних рівнів, навіть розшукує їх вже в «Однокласниках». Але поки що це безрезультатно. 

«Прийшло літо, і оздоровити дітей, які ростуть без матері, держава не збирається. У нас на законодавчому рівні немає ніяких привілеїв для таких дітей. Доводиться різними обхідними шляхами домагатися цих путівок», - розповів Олександр Мазур. 

До речі, тільки в Києві дітей, яких виховує тільки батько, близько двох тисяч. По всій Україні таких малюків - близько чверті мільйона.

Батько-одинак має рацію в тому, що, тільки зробивши своїх дітей круглими сиротами, можна домогтися допомоги держави в їхньому вихованні.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1404 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.232.146.112
Браузер:

Cайт живе: