rss · Четвер, 18.10.2018, 15:32

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

13.07.2013 11:50

Держава не хоче, щоб селяни забивали худобу самостійно


Держава не хоче, щоб селяни забивали худобу самостійно

В Україні селянам активно пропонують здавати велику рогату худобу і свиней на організований забій і переробку, а не забивати худобу самостійно. 

Аграрний міністр Микола Присяжнюк заявляє, що з 2009-го по 2012-ий роки кількість випадків подвірного забою худоби зменшилося на 8,4%, "зараз менше третини худоби в країні забивають у дворах".

Держава для стимулювання здавати худобу на організований забій виплачує селянам спеціальну дотацію. "Зараз ми нарахували 8,6 мільйона гривень за цією програмою", - зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр також нагадав про обмеження з першого січня 2015 для селян на подвірний забій худоби. Згідно із Законом України "Про безпечність та якість харчових продуктів", з першого січня 2015 набуває чинності частина друга статті 33, яка говорить: "Забороняється здійснювати забій парнокопитних та інших копитних, а також забій свійської птиці та кролів в обсягах, що перевищують 5 голів на день, не на бойні, що має експлуатаційний дозвіл і зареєстрована ветеринарною службою".

Присяжнюк сказав: "Селяни не зможуть здійснювати забій більше 5 голів ВРХ, свиней, птиці або кроликів на день. Якщо виникне необхідність, то вони зможуть зробити це на бойні. Це дозволить забезпечити споживача якісним вітчизняним м'ясом".

Таким чином, якщо слідувати букві закону і словами міністра, то український селянин, наприклад, видаючи заміж дочку, змушений буде думати про обмеження на забій курей і кроликів. Якщо хочеться відгуляти весілля з розмахом, з "курми" на другий день, то доведеться йти на уклін до держави, щоб держава дозволила селянину зарізати більше п'яти домашніх курочок або кроликів. Якщо ж до держави на уклін йти не хочеться, то доведеться прорідити список гостей, щоб обійтися п'ятьма курочками.

Категорія: Новини України · Переглядів: 863 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: