rss · Субота, 31.10.2020, 22:53

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

31.05.2011 04:35

День відмови від куріння

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ

Саме 31 травня, весь світ відзначає День відмови від куріння. Особливо актуальний цей день в нашій країні, адже навіть, незважаючи на значну ціну тютюнових виробів, курять у нас практично все - починаючи від школярів п'ятикласників, закінчуючи бабусями, що прожили бурхливе життя. Тому наша країна вважається одним із найбільших курців у всьому світі, причому велика частина курців припадає саме на молодих людей до 30-ти років і неповнолітніх. Тому ті, хто давно хотів кинути палити, але не міг це зробити самотужки, можуть спокійно викинути ненависну пачку сигарет разом з тисячею курців в усьому світі, які зроблять сьогодні так само. Щороку 31-го травня ВООЗ відзначає Всесвітній день без тютюну, в ході якого акцентуються ризики для здоров'я, супутні вживанню тютюну, і пропагуються дієві заходи щодо скорочення його споживання. Вживання тютюну є другою причиною смерті на глобальному рівні (після гіпертензії) і в даний час від цього помирає один з десяти дорослих у всьому світі. Всесвітня асамблея охорони здоров'я заснувала Всесвітній день без тютюну в 1987 році, щоб звернути увагу світової спільноти на тютюнову епідемію та її смертоносні наслідки.

Цей день дозволяє пропагувати конкретні заходи з боротьби проти тютюну та сприяти дотриманню Рамкової конвенції ВООЗ по боротьбі проти тютюну. Вживання тютюну є основною епідемією, з якою стикається співтовариство в галузі охорони здоров'я. Рамкова конвенція ВООЗ з боротьби проти тютюну є основним документом проти куріння у світі. Вона набула чинності в 2005 році і швидко поширилася більш ніж в 170 країнах. У документі прописані основні заходи щодо зниження споживання тютюну - заборона на куріння в громадських місцях, підвищення акцизів на тютюн, просвітницька робота з курцями, обмеження реклами сигарет, заборона на продаж тютюну неповнолітнім.

Тому сьогодні мільйони людей викидають сигарети, щоб спробувати позбутися від шкідливої ​​звички. А також в протест проти сигарет сьогодні в багатьох містах і країнах пройдуть численні акції, що закликають відмовитися від паління. Наприклад, транспортна поліція Росії буде пропонувати всім курцям в електричках і поїздах обміняти цигарку на цукерку, а в місті Твері відбудеться публічна страта сигарет на центральній площі.

На жаль, смт Червоне де неповнолітні спокійно курять на очах у всіх і без проблем купують сигарети в магазинах і кіосках до акцій протесту не приєднується, мабуть не вважаючи нікотинову залежність серйозною проблемою. А між тим відмова від куріння більшості громадян мало б сприяти чистоті і порядку на вулицях, оскільки значно зменшилася б кількість покинутих куди потрапило цигаркових недопалків і пожмаканих порожніх пачок з-під сигарет. Так що давайте позбавимо наше селище Червоне від сигаретного диму - хоча б 31 травня.

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1386 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 mr_smith • 11:46, 01.06.2011 • url Матеріал
Виявляється і такий день є.
avatar
2
2 BACS • 22:54, 02.06.2011 • url Матеріал
а я думаю чого сині у нас кричали викинь сигареетку-дамо канфетку... :) вот ано чё Мыхалыч! :) ^_^
avatar
1
3 mr_smith • 23:04, 02.06.2011 • url Матеріал
якби не сайт то так і не дізнався б... :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.230.1.126
Браузер:

Cайт живе: