rss · Неділя, 20.09.2020, 08:15

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

14.02.2010 12:18

День Св'ятого Валентина

Сьогодні в багатьох країнах світу відзначається День Святого Валентина - покровителя всіх закоханих. У цей день закохані, або, як стало вже традицією, просто близькі люди признаються один одному в любові й дарують приємні подарунки й "валентинки" - листівки, прикрашені традиційними сердечками, трояндочками, ангелятами і т.п. 

Щодо "винуватця торжества" існує кілька легенд. Так, якщо вірити одній з них, у 269 році римський імператор Клавдій II готувався до завоювання світу, але його армії не вистачало воїнів. Виною тому Клавдій II уважав сімейне життя, а тому видав декрет, відповідно до якого його солдатам заборонялося одружуватися протягом своєї військової служби, тому що вступивший у шлюб, на думку імператора, занадто багато часу витрачає на родину й зайнятий думками не про благо імперії. 

Але молодий священик Валентин пішов всупереч імператорові й вінчав закоханих таємно. Дізнавшись про це, імператор наказав стратити священика. Очікуючи виконання вироку у в'язниці, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Користуючись своїми медичними знаннями, він вилікував дівчину від сліпоти. Перед стратою він послав їй прощальне послання, яке підписав: "Від твого Валентина". Такий підпис використовується в "валентинках" і до цього дня.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1714 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 13:10, 14.02.2010 • url Матеріал
Вітаю усіх закоханих! ^_^
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: