rss · Середа, 23.09.2020, 03:03

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

16.11.2010 17:17

16 листопада - «День працівників радіо, телебачення та зв'язку»

16 лист16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв'язку. 

Сьогодні важко уявити будь-кого, хто б не користувався в тій чи іншій мірі послугами працівників радіо, телебачення та зв'язку. Кожен з нас, хто включив з ранку телевізор, хто заглянув в поштову скриньку, послухав новини по радіо в машині або маршрутці, хто нервово озирається, прагнучи розрізнити в поліфонічному багатоголоссі дзвінок свого мобільника, підняв телефонну трубку і, нарешті, дістався до жаданого Інтернету - символічно відзначає День працівників, котрі щодня забезпечують йому можливість спілкування в повсякденному житті і простір для комунікацій в бізнесі. 

В цьому "бізнесі" задіяно сила-силенна людей, які роблять наше життя більш цікавим, інформаційним і пізнавальним. Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв'язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-моральні цінності. 
 
Галузь зв'язку та сфера інформатизації України налічує більше тисячі операторів зв'язку, 500 провайдерів мережі інтернет, 15 тисяч відділень поштового зв'язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тисяч фахівців у сфері телекомунікацій; понад 10 науково-дослідних і проектних інститутів.

Сьогодні в Україні близько 12 мільйонів абонентів фіксованого телефонного зв'язку, більше 40 мільйонів (86% населення країни) абонентів мобільного зв'язку, державне телебачення може дивитися 94,5% населення, послугами інтернету, з різною періодичністю, користується близько 8,5 мільйонів жителів України, кількість веб-сайтів досягла 32 тисяч.

Вітаємо всіх працівників телебачення, радіо і зв'язку з професійним святом! Нехай творчі плани реалізуються в найближчий час, а добробут примножується. Бажаємо всім натхнення і процвітання, гарного настрою - сьогодні і щодня.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1710 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 19:52, 16.11.2010 • url Матеріал
Вітаю працівників телебачення, радіо і зв'язку в Червоному з професійним святом!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: