rss · Понеділок, 28.09.2020, 05:04

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

19.11.2009 01:50

Delete свободу українських інтернет-користувачів.

Цього разу «за» проголосували 367 нардепів, і з моменту опублікування закон вступить в силу. На думку прийнявших ці поправки депутатів, нововведення будуть сприяти боротьбі з розповсюдженням дитячої порнографії, зокрема, в інтернеті. 

Так, «оператори, провайдери телекомунікацій обмежують доступ своїх абонентів до ресурсів, через які здійснюється поширення незаконного інформаційного наповнення (контенту), на підставі рішення суду».

«Оператори, провайдери телекомунікацій зберігають дані про з'єднання своїх абонентів з мережею інтернет в обсязі, достатньому для ідентифікації часу з'єднання, абонента, пункту закінчення телекомунікаційної мережі відповідного оператора, провайдера телекомунікацій, протягом року».

Схоже, за кожним інтернет-користувачем в Україні найближчим часом почнеться стеження із записом всіх відвідуваних сайтів. А будь-який мережевий інформаційний ресурс може бути закритий за порнографію, якщо хто-небудь подасть на нього скаргу, а суд її задовольнить.

Абсолютно незрозуміло, які саме ресурси - крім порно - чиновники і працівники відповідних служб будуть вважати незаконними. І абсолютно зрозуміло, що тепер жоден сайт не буде впевнений у своїй безпеці, тому що під визначення «незаконний контент» можна буде «притягти за вуха» все, що комусь буде неугодним.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1606 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 6
avatar
0
1 mr_smith • 01:53, 19.11.2009 • url Матеріал
Quote (Новина)
під визначення «незаконний контент» можна буде «притягти за вуха» все, що комусь буде неугодним.
або навпаки, будь-який депутат-педофіл зможе уникнути відповідальності використавши дірки в такому недолугому законі, написаному дилетантами.
avatar
1
2 Shooler • 15:41, 19.11.2009 • url Матеріал
І додаткові збори (бо ж на все потрібно фінансування) ляжуть на кінцевих споживачів і будуть входити у вартість послуг. Просто класно!
Свобода слова, товарищи!

Будь-який ресурс буде закритий, який буде критикувати владу, тому що не так давно всі чули колізію із тим, що не можна критикувати прем"єр-міністра і навіть судове рішення таке було!

От якби навпаки, можна було всім користувачам інтернету, провівши певну процедуру голосування, заблокувати роботу будь-якого чиновника, якщо він ляпає, що попало! Цікаво, скільки б чиновників лишилося працювати легально в Україні?
;)

avatar
1
3 Shooler • 20:06, 19.11.2009 • url Матеріал
avatar
1
4 el_Chupacabra • 11:16, 20.11.2009 • url Матеріал
Що цікаво, не існує точних критеріїв порнографії. Що це таке? Під цю когорту навіть наш сайт може попасти з такими розкладами.
avatar
2
5 Ira • 23:37, 20.11.2009 • url Матеріал
У нас в Днепропетровске закон уже работает. Сегодня закрыты все форумы,где люди общались на разные темы, особенно остро обсуждалась политическая ситуация в стране и в часности в нашем городе (деребан земли, продвижение к власти откровенно бандитских структур и т.п.). Закрыто также много сайтов, якобы за размещение незаконного контента(пример: детские раскраски - у меня дочка скачивала). И уже виноватого провайдера нашли.
avatar
0
6 mr_smith • 23:45, 20.11.2009 • url Матеріал
Я читал эту новость, там якобы провайдер, самый крупный в днепре, был заблокирован СБУ, за то что на их серверах была размещена база данных ГАИ, кроме того они подозреваются в рейдерстве, якобы скупали компании конкурентов применяя незаконные методы воздействия на владельцев.
Искали бы лучше тех кто ту базу разместил на их сервере, а для этого не обязательно изымать все сервера, достаточно было бы сделать оф запрос.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: