rss · Четвер, 22.11.2018, 13:54

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

20.05.2011 23:09

Декілька вагомих причин не пити пиво

За словами знаменитих броварників Чехії, хто п'є пиво, живе щасливо. І багато чоловіків вірять їм, продовжуючи вживати цей алкогольний напій. Роблять вони це даремно, адже пиво - це алкоголь. А будь-який алкоголь неминуче призведе до проблем із здоров'ям.

Як каже статистика. Кожен пиволюб за рік випиває в середньому близько 60 літрів пива. Хоча дані показники в Чехії та Німеччині значно вище і складають 161 і 145 літрів відповідно. Але ми плавно наближаємося до цих показників з величезною швидкістю. Причиною цьому служить рекламна пропаганда про те, що пиво дуже корисно. Все це пов'язано з тим, що ячмінь, застосовуваний у пиві містить масу корисних речовин, таких як білки і вуглеводи, необхідних для нормального функціонування організму. І є слабоалкогольним напоєм.

по суті пиво - це стадія алкоголізму. Надмірне вживання пива призводить до болей в області живота, печінки, проблеми із серцем, а також, що не менш важливо погіршує потенцію.

Тепер розглянемо деякі способи і явні причини не пити пиво

Вплив пива на шлунок

Перший і найбільш важливий потерпілий - це шлунок.

Як відомо пиво - це слабоалкогольний напій і, отже, містить в собі невелику частину етилового спирту. В міцних сортах пива цей показник займає приблизно 10-14%. Таким чином, одна півлітрова пляшка пива приблизно дорівнює 50-100 грамів горілки. Як відомо багато людей вживають пиво щодня, після роботи, і це не може позитивно позначитися на їх здоров'ї. Так як пиво дратує і отруює слизову.

За словами експертів, залози, що розташовані у стінках шлунка і виробляють шлунковий сік при щоденному застосуванні алкоголю спочатку виділяють багато слизу, а потім повністю атрофуються. У результаті чого травлення стає неповноцінним, так як їжа або застоюється, або напівперероблена надходить у кишечник. В результаті у чоловіків спостерігається гастрит. Як відомо, хронічний алкогольний гастрит супроводжується ще й скаргами на пригнічений настрій, загальну слабкість, відчуття тяжкості під грудьми, болі в животі, гіркоти у роті та іншим неприємним проявам.

Жорстокий удар по печінці

Алкоголь, навіть слабкий - досить сильний ворог печінки, так як її основна функція - це очищення організму від токсичного впливу. При надмірному вживанні пива печінка замість того, щоб служити бар'єром для проникнення в організм інших сильнодіючих і отруйних речовин змушена боротися з токсичністю етилового спирту. Це призводить до розвитку гепатиту. Медики вважають, що хронічний пивний гепатит може бути не тільки у відкритих симптомах, але і виявлятися у прихованій формі, чим вводить в оману лікарів. Все залежить від особливостей організму. Тому перш ніж пити пиво, треба задуматися чи варто це того. Адже, як відомо кращий спосіб лікування - це профілактика хвороби. У нашому випадку відмова від пива.

Впливу пива на нирки

Основна функція нирок - це підтримка в сталості внутрішнє середовище організму Заслуга нирок в тому, що вони беруть участь у регулюванні кислотно-лужного складу та водно-електролітного балансу організму. Вплив пива на організм порушує хід цих природних процесів, що підвищує навантаження на нирки і змушує їх працювати у три рази інтенсивніше. Тобто у людей що вживають цей хмільний напій виникає часта необхідність сходити в туалет. У медицині цей процес називають посиленим сечовиділенням. Це пов'язано з посилюючою дією етилового спирту на ниркові тканини, в результаті чого процес фільтрації в нирках посилюється. Цей хмільний напій вимиває з організму безліч корисних мікро-і макроелементів, таких як магній, калій та вітамін С. При нестачі магнію у людей погіршується настрій, людина стає більш дратівливою, плаксивою, погано спить. Якщо виникає дефіцит калію, то з'являються болі в литках, слабкість в ногах і що саме головне відбуваються зриви серцевого ритму. При нестачі вітаміну С людина частіше схильна до дії вірусів, тому більш схильна до простудних захворювань через порушення імунітету.

При надмірному вживанні пива можливий склероз ниркових судин, інфаркти нирок, крововиливи у нирки та інші хвороби нирок. Надалі, при постійному вживанні пива, нирки під впливом спирту поступово зменшуються в розмірах, а потім зморщуються.

Вплив пива на серце

Так як пиво має властивість досить швидко всмоктуватися, тому відбувається моментальне переповнення кровоносних судин. У разі надмірного вживання цього хмільного напою виникає варикозне розширення вен, а також серце починає збільшуватись. Медики називають цей процес синдромом «пивного серця» або «бичачого серця» та ряд інших назв. Через збільшення навантажень, викликаних постійним перекачуванням пива серцем, воно стає немічним і починає заростати жиром. Підвищується тиск, частішають серцеві скорочення, виникає аритмія.

У результаті гострого фізичного навантаження на серце проявляється його швидка стомлюваність внаслідок чого виникає задишка. Виникає ймовірність розвитку ішемічної хвороби серця.

І в кінцевому підсумку все це призводить до інсульту, а в гіршому випадку - до смерті.

Гормони скачуть

Медики вважають, що в ряді алкогольних напоїв, таких як пиво, міститься фітоестроген, тобто аналог прогестерону (жіночий статевий гормон). Виникає питання, звідки йому там взятися? А суть в тому, що він міститися в шишечках хмелю, які використовуються при виробництві хмільного пива. Тому систематичне вживання пива погіршує роботу ендокринної системи організму.

У чоловіків хмільний напій пригнічує виробництво тестостерону (чоловічий статевий гормон). У результаті чого починають домінувати жіночі гормони. Отже, змінюється зовнішній вигляд чоловіка, зменшується кількість волосся на тілі, виникає облисіння шкіри обличчя і пахв, зменшується м'язова маса, змінюється тембр голосу і нарешті з'являється так званий «пивний животик», а також відкладення жиру на талії і стегнах. У результаті виходить ніби зміна статі з чоловіка на жінку. А це неодмінно позначається й на потенції чоловіків.

Пиво чи горілка

Багато чоловіків помилково думають, що слабоалкогольні напої не викликають звикання. Однак це не так. У медицині - це називається пивний алкоголізм. Він розвивається дуже швидко (приблизно в 3-4 рази швидше горілчаного). Пивний алкоголізм безпосередньо пов'язаний з умовами життя. Адже для вживання пива не треба кликати гостей або накривати стіл, досить зайти в магазин, купити пляшку і влаштуватися перед телевізором.

З точки зору медиків пивний алкоголізм лікується складніше горілчаного. Любителі пива не ходять до психологів чи лікарів, а йдуть лише в тих випадках, коли терпіти просто неможливо.

На думку керівника лабораторії токсикології Національного наукового центру наркології Володимира Потрібного пиво може надавати позитивний вплив на організм, але лише за умови його помірного вживання. Однак, як встановити цю межу питання досі відкрите. Чоловік повинен сам знати це індивідуально. Пивний алкоголізм виникає через те, що більшість чоловіків знаходять у ньому засіб, що заспокоює нерви і дає приємне розслаблення. Тому для нового розслаблення поступово збільшують дозу, в результаті виникає звикання і людина вже не уявляє своє життя без пива.

У яких випадках варто затурбуватися?

  1. Якщо кількість випитого Вами пива перевищує один літр на день.
  2. Починаєте дратуватися і злитися, якщо не вип'єте пива.
  3. Погане самопочуття
  4. Виникає «пивний животик».
  5. Погіршується потенція
  6. Не можете заснути
  7. З ранку погано без опохмілу.
  8. Часто збираєтеся з друзями для вживання пива (наприклад футбол)

Ось кілька простих порад як позбавити Вас і Ваших близьких від цієї згубної звички:

Не мовчати!

Необхідно поговорити з людиною, розповісти йому про можливі захворювання у разі вживання пива в особливо великих розмірах.

Продемонструвати статті медиків, приклади алкоголіків, або навіть можна відео з Інтернету. У разі негативної реакції скажіть, що Ви не проти алкоголю, якщо це буде не щодня. Крім того, в процесі цієї розмови постарайтеся дізнатися, що підштовхнуло його на вживання пива. Можна запропонувати свою допомогу.

Відволікати!

Тобто можна зайняти людину чим-небудь незвичайним, цікавим чи навпаки. У результаті чого буде менше вільного часу. Наприклад, можна запропонувати виїхати на природу, відправитися в подорож і т.д.

Почніть займатися спортом.

Ви своїм прикладом покажіть як це - бути здоровим.

І, нарешті, самий надійний і самий складний спосіб - це звернутися до фахівця. Адже тільки професіонал може на 100% позбавити людину від цієї звички.

Не піддавайтеся спокусі і пам'ятайте здорові люди - тверезі люди.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 2253 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 8
avatar
2
1 mr_smith • 03:28, 21.05.2011 • url
Хм... щось не бачу бажаючих завязати з пивом. :D
avatar
3
2 avatar • 09:13, 22.05.2011 • url
Создаётся впечатление, что с годами пиво меняется и не влучшую сторону..., а домашнее пивко, 2% крепости, всё же и вкусней и полезней. Во многом лишено недостатков современного пива. Однакож домашней традиции, такого пива, шось не наблюдаю auuuu . И как смеют люди утверждать, что любят пиво :( ... По настоящему национальный продукт тот, что мы готовим дома, относимся к нему с трепетным уважением :)
avatar
3
3 dyak • 15:11, 22.05.2011 • url
Межа один літр в день для мене ще далеко, тому хвилюватилсь немає причин. Пяний від якісного пива був похмілля проходило важче чим від горілки чи вина . Єтилового спирту входить не тільки в пиво а і в дуже багато лікарських препаратів. Потрібно знати міру і тоді все буде добре
avatar
3
4 avatar • 16:47, 22.05.2011 • url
Quote (3. dyak)
Потрібно знати міру і тоді все буде

:D все знают, что надо знать... да тока мало хто её знае ;)
avatar
3
5 BACS • 01:04, 23.05.2011 • url
як те пиво можна пити - не знаю... винця домашнього бокальчик і в люлю... :) baby
avatar
0
6 mr_smith • 01:14, 23.05.2011 • url
Стакан кефіру краще :)
avatar
2
7 avatar • 11:59, 23.05.2011 • url
Quote (6. mr_smith)
Стакан кефіру краще

У меня сенокос , виноград и прочее... день начинается рано и кончается поздно. Чтобы быть в тонусе, приходится много пить молока... пиво здесь никатит. Конечно можно спуститься вечерим в погребок, за бутылочкой белого или розового, но винцо такой энергии не даст. Хотя, недавно, был годик у младшенького и я вечером добре попил винца. На утро опохмелившись тортом, я махал вилами сено до обеда и не устал не хрена. Всёже винцо за ужином это vo vusa Нормальное пиво тоже добре, хотя если трудовой день затянулся до 21.30, то лучше молочка или кифира.
avatar
1
8 el_Chupacabra • 01:58, 25.05.2011 • url
Що ж. За це треба випити...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.22.209
Браузер:

Cайт живе: