rss · Субота, 19.08.2017, 21:35

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Надам фінансову допомогу
6. Не потрібен Червоному
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

01:04

Деценталізація в Червоному триває!

Деценталізація в Червоному триває! Планується об'єднання шести селещних громад. Голова облдержадміністрації Сергій Машковський під час робочої наради з керівниками районів інформував, що об’єднані територіальні громади матимуть додаткові переваги, починаючи від фінансових можливостей – отримання ПДФО, базових дотацій із державного бюджету, залучення інвестицій – до прав міст обласного значення та самостійного прийняття рішень.

Передбачається, що в Червоному, а це населений пункт, що має розвинену інфраструктуру, лікарню і який знаходиться, як правило, ближче до географічного центру об'єднаної громади. Надаватимуться 95% всіх послуг, які зараз громадяни отримують в районі.

Всі, хто об'єднуються в межах перспективного плану, отримують делегування повноважень на освіту, охорону здоров'я та ін., На фінансування чого отримають субвенцію.

Об'єднані громади в межах Червоного обиратимуть старост. Вплив старости на життя громади буде ширше, ніж у нинішніх голів РДА. Планується, що староста буде членом виконавчого комітету об'єднаної громади.

Також за поданням Уряду Президентом призначатиметься префект - державний чиновник. Головна особливість цієї посади - політична нейтральність і високий рівень професіоналізму у законотворчості. Йому заборонено бути в партії, а також балотуватися на будь-які політичні посади, навіть через рік після того, як він залишить посаду.

Децентралізація влади в Україні повинна відбуватися за європейськими стандартами. Саме це дозволить створювати робочі місця в сільській місцевості і як наслідок - молодь не буде масово переїжджати в місто. У кожній громаді повинні бути такі установи органів виконавчої влади, як міліція, державне казначейство, санітарно-епідеміологічний і ветеринарний контроль, соціальний захист населення, протипожежна безпека, реєстрація речових і громадянських прав, пенсійний фонд.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 835 · Додав: chief_editor
Рейтинг: 5.0/5Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.198.185.195
Браузер:

Cайт живе: