rss · Середа, 21.10.2020, 08:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

04.10.2010 00:21

Чупакабра дісталась і до міста Бердичева!

"Ну, если судить по тому, что по телевизору показывают, - каже пенсіонер. - Такие же большие лапы, такие же три пальца, то я думаю, что это чупакабра».

Чоловік мешкає на провулку 10-ї П’ятирічки. На світанку він вийшов порати своє господарство — курей, що їх тримає у двох клітках. І хоч надворі ще не розвиднилось, господар помітив, що птахів поменшало.

"Я поразился, - каже Микола Муравський. – Думаю, что такое - куры лежат. Тут четыре, а где еще две? А они на улице. Ни у одной не перекушено горло, следов крови тоже нет».

Натомість під сіткою була вирита яма, біля неї — сліди, а всі шість тварин, що перебували у цій клітці, - мертві. Тхір чи ласка, за переконанням господаря, не змогли б витягти курей з клітки. Люди стали оглядати трупи, чи немає на них проколів — знаку висмоктування крові. Адже саме так, за розповідями очевидців, живиться чупакабра. Тиждень тому дивну поведінку своїх качок спостерігала сусідка Миколи Олена. Жінка розповіла, що якось посеред ночі її птахи стали кричати.

"Вилетіли мої качки з хліва, - розповідає Олена Мельничук. - Самі клітку відкрили і вилетіли кулею. Я побігла, думаю, може, хтось до них добирається. Але нікого не було, загнала їх назад. А сама сіла та й чекаю, може, ще раз прийде”.

Неспокій тривав до ранку, Олена Мельничук нікого не спіймала, але її качки лишись живі. Це їхній крик злякав нападника, переконана жінка.

Микола Муравський про подію повідомив міліцію. Там у таємничу чупакабру не дуже вірять, кажучи, що, по-перше, вирита яма для неї замала, а по-друге, душити курей міг би й будь-який натренований мисливський собака, наприклад, такса чи спанієль. Тим паче, як з’ясувалось, такий живе в одному з навколишніх будинків. Микола Муравський сумнівається: собака залишив би інші сліди.

Також тієї ночі невідомий звір пробував дістатися й до іншої клітки, розповідає господар. Там курей кілька десятків. Тварина почала рити яму, але натрапила на бетонну підлогу клітки, тож лишилася ні з чим.

Житомир.info

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1219 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 Shooler • 00:22, 05.10.2010 • url Матеріал
Виникає питання!
Тарасе, де ти був попередньої п"ятниці???
B)
avatar
1
2 el_Chupacabra • 13:33, 05.10.2010 • url Матеріал
Quote (1. Shooler)
Тарасе, де ти був попередньої п"ятниці???

Синій був, не помню...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: