rss · Субота, 24.10.2020, 20:53

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

10.06.2011 01:53

Чому Макс Чмерковський втік з шоу Анфіси Чехової?

Шоу Анфіси Чехової «Як вийти заміж» перервалося зовсім нетрадиційно: Макс Чмерковський просто встав і пішов зі студії.

Втік? Пішов як герой?

Дізнайся, що думає про це експерт шоу «Холостяк» Олесь Бузина:

- Мене приємно вразило майстерність допиту бідного американського хлопчика Анфісою Чеховою. Вона його просто катувала. Якби я був генералом Бенкердорфом або Малютою Скуратовим, я б обов'язково взяв Анфісу Чехову до себе в штаб майстром по допитах.

Знаєте, що головне в допиті? Наполегливо тиснути підозрюваного. А Макс у даному випадку був підозрюваним.

Він з усіх сил намагався створити образ хлопця, повністю відповідного чистої дівочої мрії. Але не зміг: на шоу «Холостяк» дуже яскраво проявилася, наприклад, його полігамність - всі ми бачили, з яким задоволенням цілувався Макс з дівчатами.

Будь-якому слідчому зрозуміло: Макс винен і все, що потрібно - змусити його зізнатися у своїй провині. І тому Макса піддали перехресному допиту. Він потрапив під обстріл тристоронній: дівчата, Анфіса Чехова і ми, експерти.

І американський хлопчик Макс не витримав слов'янської тортури

Йому б встати і сказати: так, я мерзотник, бо люблю жінок. Люблю, коли їх багато і всіх їх можна цілувати і обіймати. Я б вчинив саме так.

Але Максу дуже хотілося бути зразком матріархального суспільства. І саме тому він так шляхетно сказав, що не має права розповідати про свої інтимні стосунки з дівчатами.

Будь-який слідчий після цього зробив би висновок: переспав з багатьма. Мало того - дуже хоче, щоб дівчата потішили зараз його чоловіче самолюбство і самі розповіли про те, який він герой. Але дівчата віддали перевагу мовчати.

Анфіса Чехова чудово зрозуміла всі ці нюанси і катувала Макса майстерно, так, що Макс не витримав. У нього просто скінчилося пальне. Тому він встав і пішов зі студії.

Втім, у Максима Чмерковський є пом'якшувальні обставини: він дуже втомився після перельоту, у нього вкрали багаж. Він навіть змушений був голитися перед початком шоу в чоловічому туалеті - сам бачив! Якщо б у нього була можливість відпочити перед шоу, можливо, він поводився б інакше.

Але він вчинив як Наполеон - пішов із завойованої країни переможцем. Уявним, правда. Є знаменитий бюлетень про війну 1812 року. Там довго і дуже плутано пояснюється війна, а в кінці - фраза: «Здоров'я імператора ніколи ще не було таким гарним, як зараз». Макс міг би піти з такими ж словами.

Експерт Вадим Колесников вважає, що розрив відносин може мати дві причини. Перша - почалися проблеми в подружній спальні. І друга - вони виявилися не самостійними людьми. А Наталя Бочкарьова думає, що Сашу і Макса спіткало розчарування. Як воно все було насправді, нам залишається тільки гадати.

А ось Чмерковському все набридло, він попрощався і пішов.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2601 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 22:22, 10.06.2011 • url Матеріал
Потрібно подібні шоу заборонити на рівні ВР.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: