rss · Середа, 08.07.2020, 10:43

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

27.10.2012 18:22

Чи варто переходити на Windows 8?


Чи варто переходити на Windows 8?

Офіційна презентація Windows 8 стала помітною подією цього тижня. Рекламна активність Microsoft переконала багатьох у тому, що в новій ОС є «маса нових чудових можливостей». Але, як показав наш досвід попереднього спілкування з цією операційною системою, в ній також в надлишку присутні безліч не зовсім приємних моментів, про які забули згадати в розпал рекламного галасу. Спеціально для вас ми вибрали з них 8 причин, за якими, на наш погляд, поки що краще утриматися від апгрейда до Windows 8 і, відповідно, від зайвого навантаження на свій копьютер.

Причина № 1: «Все по-іншому» або доведеться згадати неприємні відчуття часів початку освоєння комп'ютера

Ця причина є продовженням сказаного в попередньому абзаці: нова ОС забезпечить вам те, що і обіцяли розробники - новий досвід. Вони не дарма поставляють Windows 8 з приміткою «Вивчити, а потім використовувати» ("Learn Before Operate"). Іншими словами, всі ваші попередні знання з приводу роботи з комп'ютером можуть і не підказати, як виконати елементарні операції: зберегти файл або вимкнути комп'ютер. А що вже говорити про роботу в різних режимах і т.д.! Тому радимо гарненько подумати перш ніж апгрейдити свою систему до Windows 8: можливо, нехай краще хтось інший «наб'є шишок», а вам краще заощадити час і гроші, і перейти на неї пізніше, коли будуть відомі всі плюси і недоліки нової ОС?

Причина № 2 Інтерфейс, «вводить в ступор» необхідністю перемикання

Якщо вам сподобається «аеро» вигляд Windows 7, то поспішаємо розчарувати: на думку Microsoft, він не походить для Windows 8, тому всі елементи на робочому столі втратили «прозорість». Можливо, це нововведення зручно для власників мобільних девайсів - таких, як Windows Mobile або планшети, але не для настільних комп'ютерів. В цілому, при зміні зовнішнього вигляду принцип дії залишився колишнім. Але значно додало плутанини наявність окремих інтерфейсів: для робочого столу і для Windows 8 UI. Щоб перемикатися між ними, існує спеціальна кнопка, і це може «ввести в ступор» всіх тих, хто раніше звик використовувати єдиний інтерфейс.

Причина № 3 Підтримка декількох моніторів - непотрібна «багатоликість»

 Перед запуском Windows 8 широко рекламувалася її можливість працювати з декількома моніторами. Говорилося про те, що це необхідно в роботі дизайнерам, архітекторам і т. д.).

 Тепер стало зрозумілим, що ця функція доступна далеко не всім користувачам. Щоб активувати її, потрібні спеціальні адміністративні права та обладнання, яке відповідає певним вимогам. Крім того, вона практично не потрібна більшості користувачів: навіщо «розтягувати» інтерфейс Windows 8 UI на два окремих монітора, якщо для роботи цілком вистачить і одного? Крім того, подібні функції були і в колишніх ОС, і вони цілком справлялися з цим завданням - якщо вже вам так потрібні два роздільних інтерфейси.

Причина № 4 Аккаунт Microsoft як новий «аусвайс»

 Ви зможете отримати доступ до Windows 8 або через локальний обліковий запис або через акаунт Microsoft. Другий варіант є більш кращим - принаймні, якщо хочете отримати доступ до повного функціоналу Windows 8. Тому не залишається іншого способу крім як завести аккаунт Microsoft - подобається це вам чи ні - тому що Windows Store працює тільки при його наявності.

Причина № 5 Defender - більш слабкий «захисник» ніж програми сторонніх розробників

 Windows Defender напевно надає певну ступінь захисту для комп'ютера користувача. Але він дуже далекий по ефективності від розробок фірм, які професійно займаються захистом персональних даних. Крім того, він все ще не інтегрується з Windows Firewall для створення єдиного інтефейсу комплексної системи безпеки. Тому вам доведеться витратити деяку кількість доларів на ПЗ для безпеки, якщо ви не хочете, щоб ваш лептоп або десктоп був вразливий до дії вірусів та інш.

Причина № 6 Доведеться відмовитися від драйву роботи з Dropbox - все замінить суцільний SkyDrive

 Microsoft просуває свій власний сервіс віддаленого зберігання даних - незалежно від того, подобається він вам чи ні. Таким чином, люди, які вже звикли до альтернативних сервісів - таких, як Google диск Яндекс диск або Dropbox - не зможуть включити їх в своє меню, і будуть вимушені зберігати всі дані на власному сервісі Microsoft. А це, припустимо, дуже часто може вступати в протиріччя з принципами безпеки, які практикуються в різних компаніях.

Причина № 7 - В магазині додатків Windows 8 Store «товару» поки що замало

Перше, що ви помітите, зайшовши на сайт Windows store, - це те, що призначений він в основному для розробників графічного інтерфейсу Windows UI. Створення інших додатків віддано на відкуп стороннім програмерам.

Другий момент, який впадає в очі - це те, що у вашому розпорядженні буде всього лише кілька додатків, так як програми під інші ОС не підходять. При цьому більшість з них будуть новими для вас, і приступивши до їх використання, ви тим самим прирікаєте себе на ще одну велику пригоду - на додаток до випробувань нової ОС. Тому подумайте: може, варто почекати до тих часів, коли Windows store зможе зрівнятися з Apple store?

Причина № 8 «Більш висока швидкість роботи» поки що «віртуальна»

Завантажуючи всі "нові" функції ОС, ви, можливо, сподіваєтеся, що вона буде працювати набагато швидше по відношенню до колишніх операційним системам Microsoft. Однак після наших «польових випробувань» ми переконалися в тому, що реально Windows 8 більш швидка тільки з Google V8 (це движок з відкритим програмним кодом для виконання JavaScript сценаріїв). Але Windows 7 теж показувала з Google V8 непогані результати.

 «Прискорення» помітно під час запуску системи - на цілих кілька секунд. Однак ця «економія» буде корисна тільки в тому випадку, якщо вам доводиться постійно перезапускати систему - що, погодьтеся, малоймовірно.

 Те ж саме можна сказати і про ігрову або мультимедійну активність з Windows 8. Якщо ви не є просунутим гиком або геймером-фанатом, який одержимий швидкістю роботи свого комп'ютера, то практично не помітите відмінності в швидкості роботи в порівнянні з попередніми ОС. Тому кілька секунд економії часу навряд чи можуть стати реальним мотиватором для апгрейда і додаткового навантаження на свій ПК.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1436 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 el_Chupacabra • 11:21, 29.10.2012 • url Матеріал
Quote
якщо вам доводиться постійно перезапускати систему - що, погодьтеся, малоймовірно.

Та ну! Віндовс корява по своїй природі, і систему перезавантажувати потрібно буде частенько ;)
avatar
0
2 el_Chupacabra • 17:41, 31.10.2012 • url Матеріал
South Park в темі з 1999 року:
:D
avatar
0
3 Kill_energi • 17:57, 11.11.2012 • url Матеріал
Windows 8 це версія ОС більш підходить для планшетів , для Пк мені здаеться більш підходить ОС Windows 7 воно таке саме як Windows 8 , але робочий стіл більш кращий !
avatar
1
4 el_Chupacabra • 11:40, 13.11.2012 • url Матеріал
Quote (3. Kill_energi)
ОС Windows 7 воно таке саме як Windows 8 , але робочий стіл більш кращий !

Змістовно... Особливо "кращий" робочий стіл. :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.239.149.34
Браузер:

Cайт живе: