rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:29

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

04.10.2017 10:34

Червоне переможець конкурсу «Неймовірні села України»


Червоне переможець конкурсу «Неймовірні села України»

11 вересня 2017р. делегація Червоненської селищної ради відвідала місто Київ для участі в церемонії вручення нагород у конкурсі "Неймовірна села України" у Міністерстві аграрної політики України.

Протягом усього конкурсу була дуже висока конкуренція. Наприклад Яворів отримав найбільшу кількість голосів прихильників під час голосування. Але, за умовами конкурсу, на результат впливали і бали, виставлені експертною радою.

Тому на фінішній прямій карпатців випередило наше смт Червоне. І наше селище отримало перше місце і грошовий приз у 75 тисяч гривень.

Переможці отримали свої призи з рук заступника міністра аграрної політики і продовольства України Олени Ковальової і президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекса Ліссітси.

Селище Червоне отримало ще й додатковий приз. Завдяки партнерам конкурсу, проекту «Німецько-український агрополітіческій діалог», представник саме нашого села візьме участь у спеціалізованій інформаційній поїздці в Німеччину «Кооперація в аграрному секторі - німецький досвід для України».

У церемонії, від громади смт Червоне, також приймав участь наш легендарний дитячий взірцевий фольклорний ансамбль «Веретенце». Як завжди неперевершений виступ талановитих дітей.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 757 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: