rss · Вівторок, 27.10.2020, 20:55

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

04.09.2010 14:43

Через рік учені планують знайти антисвіт

Перед AMS буде поставлено завдання знайти антиматерію, яка існувала у Всесвіті в рівних кількостях нарівні з матерією за часів Великого вибуху, 13,7 млрд років тому. Однак наш світ в даний час складається тільки зі звичайної матерії. Вчені розраховують за допомогою детектора частинок прояснити долю антиматерії, а також відшукати області в космосі, практично повністю сформовані з античастинок. 

«Якщо антисвіт, який, можливо, перебуває за кордоном відомого нам Всесвіту, реальний, то AMS допоможе знайти докази його існування», - говорить 73-річний Семуель Тінг, науковий керівник проекту і нобелівський лауреат. 

Інша мета детектора часток - виявити і досліджувати так звану темну матерію, невидиму субстанцію, яка нарівні з темною енергією становить 95% нашого Всесвіту. Фахівці також мають намір детально вивчити з допомогою AMS космічне випромінювання.

Детектор часток буде доставлений на МКС у лютому 2011р., Після проведення всіх необхідних перевірок та випробувань. Вартість проекту оцінюється в 2 мільярди доларів. У ньому взяли участь представники 16 країн: в основному це Європа, а також США і Китай. Процес роботи над AMS розтягнувся на 20 років, у нього залучені 500 вчених і технічних фахівців.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1513 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: