rss · Четвер, 09.07.2020, 14:15

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

25.06.2013 04:27

Через 30 років люди стануть роботами


Через 30 років люди стануть роботами

Вже зовсім скоро люди будуть здатні оцифровувати інформацію, завантажуючи свій розум в комп'ютери. Це дозволить людству знайти безсмертя. Керівник відділу інжинірингу Google Рей Курцвейл також стверджує, що в майбутньому біологічні частини нашого тіла поступово зміняться на механічні, і станеться це вже до 2100 року. Про поняття сингулярності і роботизації людства фахівець в галузі інженерії розповів у ході свого виступу на конференції «Global Futures 2045», що пройшла в рамках Міжнародного конгресу в Нью-Йорку в минулі вихідні.

Курцвейл зазначив у своєму повідомленні, що «грунтуючись на консервативних оцінках, обсяг обчислень, які потрібно виробляти для функціонального імітування людського мозку, дозволить розширити наш інтелект в мільярд разів». Таку особливість ще називають цифровим безсмертям, оскільки в цифровому вигляді і мозок, і розум людини можна буде зберігати вічно, навіть після того, як помре тіло.

Фахівець також додав, що стане можливою заміна біологічних функцій за допомогою нейронних інженерних технологій, наводячи як приклад успіхи, які були досягнуті у сфері моделювання мозку протягом останніх років.

Одним з яскравих прикладів, на думку Курцвейла, є кохлеарний імплантат, встановлюваний у вухо. Він відновлює слух у глухих людей. Також була згадана технологія, що відновлює моторику після пошкодження нервової системи людини.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 989 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.97.214
Браузер:

Cайт живе: