rss · Вівторок, 13.11.2018, 01:59

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

20.11.2011 01:27

Чемпіонат з греко-римської боротьби та гирьового спорту у Житомирі

Житомирська школа боротьби радо зустрічала гостей. Саме тут нещодавно відбувся дитячий чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби. Участь у чемпіонаті взяли 85 юнаків. На чемпіонаті були присутні спортсмени з м. Житомир, Андрушівського, Новоград-Волинського, Чуднівського районів.

Спортсмени змагалися у двох вікових групах. Це вікова група, в якій брали участь спортсмени 12-14 років, в якій змагалися у 11 вагових категоріях, та вікова група 11 і менше, в якій змагалися у 9 вагових категоріях

З поміж команд, за найбільшою кількістю отриманих нагород перемогли спортсмени з Новоград-Волинського району, на другому місці спортсмени з м. Житомир, і третє місце у команди Чуднівського району.

В особистому заліку у вагових категоріях з найбільшою конкуренцією перемогли: Андрій Яременко, Житомир, категорія 35 кг, (старша вікова група); Артем Вербій, Житомир, категорія 38 кг, (старша вікова група); Андрій Гузик, Новоград-Волинський район, категорія 35 кг (молодша вікова група).


Гирьовики Житомирщини змагались на базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. У чемпіонаті взяли участь 58 спортсменів із семи збірних команд Новоград-Волинського, Попільнянського, Житомирського районів та міст Радомишля, Коростеня, Коростишева і Житомира, команда якого складалась з курсантів військового інституту, студентів технологічного та агроекологічного університетів.

Рівень чемпіонату нашої області цілком відповідав рівню всеукраїнського чемпіонату, адже 11 спортсменів виконали норматив кандидата у майстри спорту України, та й результати говорять самі за себе:

- абсолютний рекорд чемпіонату (265 підйомів обох гир по 24 кг) належить курсанту військового інституту Сергію Мельнику (вагова категорія до 90 кг);

- срібний призер студентського чемпіонату світу, майстер спорту України, студент технологічного університету Олексій Остапчук у підсумку виконав 260 підйомів (вагова категорія понад 90 кг);

- в категорії 60 кг житомирянин Василь Афонін в сумі показав результат 212 підйомів;

- піднімаючи гирі вагою 32 кг кожна, курсанти військового інституту Олексій Михнюк (категорія 65 кг) та Олександр Нікончук (категорія 80 кг) продемонстрували результати 126 та 167 підйомів відповідно.

Перше місце у командному заліку виборола збірна команда Житомира, друге місце посіли спортсмени Новоград-Волинського району, третє - Радомишльського району.

За інформацією головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1529 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 00:26, 22.11.2011 • url
Ото козаки на Житомирщині є! hataskrayu
avatar
0
2 mr_smith • 01:29, 22.11.2011 • url
та хватає їх у нас (менше, звичайно, чим чемпіонів по літерболу), розвиватися їм нема де, а то було б ще більше.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.249.4
Браузер:

Cайт живе: