rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:33

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

14.07.2013 01:14

Церква Літаючого макаронного монстра зареєструвалася в Росії


Церква Літаючого макаронного монстра зареєструвалася в Росії

У Росії офіційно зареєстрована церква Літаючого макаронного монстра. Документ про заснування релігійної групи був отриманий пастафаріанцями в адміністрації московського району Хорошево-Мневники. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

«Літаючий Макаронний Монстр вказав нам шлях, і ми пройшли його! У відповідності з федеральним законом «Про свободу совісті та релігійні об'єднання» Російська пастафаріанская церква повідомила орган місцевого самоврядування в місті Москві про створення релігійної групи РПЦ», - йдеться на сайті групи.

Тепер група РПЦ (Російська пастфаріанская церква) має намір вести «макаронні богослужіння» і розповідати послідовникам церкви про справи невидимого і невідчутного творця Всесвіту, літаючого макаронного монстра.

Патріархом церкви став якийсь Кама Паста I. За даними «Московскіх новостєй», главою російської церкви Літаючого макаронного монстра є московський підприємець, який не бажає називати свого імені і не дозволяє себе фотографувати. За його словами, він і його однодумці вирішили створити пастафаріанську релігійну групу, щоб таким чином протестувати пародійну віру «на наших органах влади».

У майбутньому адепти культу Літаючого макаронного монстра мають намір подати документи на реєстрацію церкви в статусі релігійної організації. У тому випадку, якщо пастафаріанцям дозволять це зробити, вони отримають право зареєструватися в якості юридичної особи.

Як міжнародна спільнота пастафаріанців відреагувало на новину про появу в Росії свого представництва, не уточнюється.

Пастафаріанство було придумано американцем Боббі Хендерсоном. Він вирішив придумати історію про макаронних монстрів на знак протесту проти влади штату Канзас, що вирішила ввести в шкільний курс теорію Розумного задуму. Згідно з ученням пастафаріанства, першими представниками релігії були пірати.

Категорія: Курйози · Переглядів: 923 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: