rss · Субота, 31.10.2020, 10:27

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

08.03.2012 02:55

З Міжнародним жіночим днем!

Прийміть найщиріші та сердечні вітання від адміністрації сайту з першим весняним святом - Жіночим Днем 8 березня.

Це свято приходить в наше життя з ласкавими променями сонця, з ароматом весняних квітів і пробудженням природи.

Жінки - це наша вічна весна. Красиві, ніжні, добрі, чуйні, терплячі, що дарують життя, щастя, любов.

За зовнішньою крихкістю прекрасної половини людства ховається величезна внутрішня сила. Адже саме жінки беруть на себе головні турботи про сім'ю і дітей, у важкі хвилини життя підтримують нас, чоловіків, не дозволяють нам ні за яких обставин опускати руки і нарівні з нами домагаються професійних успіхів.

Від Ваших усмішок, дорогі жінки, від вашої доброти і ніжності світ стає світліше і краще.

Ми, чоловіки, готові подолати будь-які негаразди і труднощі, якщо поруч з нами наші улюблені й люблячі нас жінки.

Нехай весна завітає у ваші трепетні і чуйні душі, і повіє теплом. Нехай визнання в любові, щирі і добрі слова звучать на вашу адресу щодня, а не тільки 8 Березня. Нехай у вас буде багато приводів для світлої радості.

Від усієї душі бажаю, щоб ви, наші дорогі, милі жінки, були захищені від усіх негараздів і труднощів, оточені увагою і турботою близьких людей. Щастя вам, доброго здоров'я, ніжності, любові, весняного настрою та квітів.

Як відзначають жіноче свято в різних країнах?

Потрапивши 8 березня на північ Китаю, відразу можна пригадати жіноче свято в радянські часи у нас на батьківщині. Якось дуже схоже. Урочисті збори на підприємстві, в райкомі партії, загальноміські збори. І на кожному вшановують кращих жінок, переможниць соціалістичного змагання, що краще за всіх працювали в минулому році. Хоча в Піднебесній цей день не відзначений червоним у календарі, подарунки чоловіки дарують так само, як у нас, і вибирають їх не менш ретельно.

8 березня для французьких чоловіків не привід для біганини по магазинах, там це свято офіційно вважається Днем боротьби жінок за свої права, але не більше того. В усякому разі, в цей день у французьких чоловіків якось не прийнято дарувати подарунки жінкам, мити посуд і підмітати підлогу.

В Італії (зауважте - не соціалістичній країні) 8 березня вважається Жіночим днем. Тільки святкують його жінки своїми компаніями, без чоловіків, відпочиваючи після роботи в кафе або ресторані. Чоловіки в цей день дозволяють своїм улюбленим відпочити від суєти повсякденних справ. До речі, у Римі в багатьох ресторанах в цей день жінки можуть абсолютно безкоштовно подивитися чоловічий стриптиз.

Клара Цеткин и Роза Люксембург, 1910 год

Клара Цеткин и Роза Люксембург, 1910 год

Німці, забувши про родоначальницю Міжнародного жіночого дня - Клару Цеткін, свято практично не відзначають, про нього пам'ятають хіба тільки в середовищі російських емігрантів та в сім'ях східних німців, що жили на території колишньої НДР. Жінок у Німеччині вшановують в День Матері.

Болгарські жінки в цей день отримують привітання не тільки в родині, а й на роботі, оскільки свято не є вихідним днем. До речі, помічено, що в Болгарії останнім часом жінки самі стали душевніше вітати один одного в Міжнародний жіночий день, ніж чоловіки, які злегка охололи до свята, вважаючи його «пережитком соціалістичних часів».

З 2007 року в Латвії 8 березня, яке втратило в 1991 році статус свята, знову його відновило. Святкують Міжнародний жіночий день, згідно зі статистичними опитуваннями, не менше 80% населення. Латвійських жінок в цей день чоловіки обов'язково радують своєю увагою і подарунками.

А ось японці, хоч і не відзначають Міжнародний жіночий день, але балують в березні своїх жінок відразу двома святами: 3 березня - відзначаючи Свято дівчаток (або Свято персиків), і 14 березня - святкуючи Білий день, коли жінки отримують подарунки від своїх коханих, яких вони обдарували в День святого Валентина. Так склалося, що в Японії 14 лютого тільки жінки дарують подарунки своїм коханим.

Як би не ставилися до дня 8 березня в інших країнах, а у нас це справжнє свято для наших улюблених і ненаглядних, для мам і подруг, для дівчат і дівчаток.

Шановні чоловіки, давайте не будемо озиратися на закордон, а від щирого серця привітаємо своїх жінок, побажаємо їм щастя і любові, мирного неба над головою, краси і вічної весни!

Категорія: Культура · Переглядів: 1576 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/6
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.232.51.240
Браузер:

Cайт живе: