rss · Субота, 24.10.2020, 19:55

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

29.03.2010 20:51

"Біла дірка": вчені виявили порожній простір у Всесвіті.

Воно не містить в собі жодного відомого виду речовини - ні галактик, ні зірок, ні газу, ні чорних дірок. При цьому дірка в 1000 разів перевищує звичайний порожній простір у Всесвіті. 

Це відкриття цілком може стати революційним, оскільки суперечить існуючим моделям еволюції Всесвіту.

Дослідники Національної Радіоастрономічної Обсерваторії міста Міннесоти направили на темну пляму радіотелескоп Very Large Array (VLA) і в буквальному розумінні слова виявили величезний пролом у Всесвіті.

Ніхто не уявляв, що знайдена порожнеча буде настільки величезною. 

Не так давно вченими проводилися радіознімки космічного простору. У регіоні сузір'я Ерідана астрономи помітили темну пляму, де на 45% матерії менше, ніж зазвичай. Пізніше з'ясувалося, що і температура реліктового випромінювання (залишкове випромінювання після Великого вибуху) в цій зоні на мільйонні долі градуса нижче середнього. 

За визнанням одного з дослідників, ніхто не уявляв, що знайдена порожнеча буде настільки величезною. Вчені навіть не готові знайти відповідне слово для позначення такого феномена. Журналісти охрестили його "біла дірка".

Отримані дані стали настільки неочікуваними для дослідників, що до цих пір не з'явилося конкретних висновків на рахунок знахідки.

У "білій дірці" відсутні навіть приховані маси. 

"Ненормально", на думку вчених, те, що космос, наповнений зірками, газом і пилом, при цьому залишається невидимим в деяких регіонах. За гравітаційним ефектом від "темної матерії", можна припустити те, де знаходиться певний об'єкт. Але у виявленій "білій дірці" відсутні навіть приховані маси.

Швидше за все, у далекому минулому, та або інша подія спровокувала в регіоні область статичності, яка і зробила його нерухомим. 

Згідно з іншою версією: даний регіон може бути не єдиним у Всесвіті. Поява "білих" дірок - результат дії вкрай потужного галактичного кластера, за допомогою сили тяжіння якого, з регіону активно "відкачувалася" речовина.

Сам кластер міг вже давно зникнути, а ось порожнеча, що залишилася без космічних тіл, існує й понині. При цьому, вчені попереджають, що це тільки теорія.

Напевно з часом знайдуться нові гіпотези походження гігантських порожнеч.

Незважаючи на те, що деякі таємниці Всесвіту вже стали дійсністю, велика їх частина залишається незбагненною навіть для вчених.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1423 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 el_Chupacabra • 15:10, 30.03.2010 • url Матеріал
А що тут думать! Насправді там знаходиться Галактична Імперія під проводом Імператора Полупутіна і Дарта Вейдера. Але вони не хочуть, щоб про них хтось довідався і поставили захисне поле. А ззовні здається, що там ніц немає.

P.S. Всім привіт із сонячного міста Рівне!

avatar
0
2 mr_smith • 15:29, 30.03.2010 • url Матеріал
Точно, зоряні хованки.
Quote (1. el_Chupacabra)
P.S. Всім привіт із сонячного міста Рівне!
ага, значить читаємо новини, в Рівному має з"явитися щось неймовірне...
:)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: