rss · Четвер, 01.10.2020, 15:45

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

13.01.2010 18:20

Бердичівський водоканал найняв піратів для роботи з боржниками.

Бердичівський водоканал, не маючи можливості ефективно впливати на боржників, скористався послугами свого нового партнера по «бізнесу» - колекторской компанії з міста Києва з багатообіцяючою назвою «Корсар». Пропонуємо вашій увазі лист представника цієї компанії одному з боржників. Як видно, він повинен наганяти на неплатника страх і жах, тому що в ньому описуються всі напасті, які впадуть на винного у заборгованості у разі несплати боргу.

БОРЖНИК! ОСТАННЄ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Змушені повідомити Вас про те, що станом на 1 червня 2009 року у Вас перед МКП «Бердичівводоканал» існує борг за комунальні послуги в сумі _____.

Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що представником МКП «Бердичівводоканал» з питань стягнення з Вас заборгованості є ТОВ «Колекторська компанія «Корсар».

З моменту отримання Вами цього листа Ви маєте зрозуміти, що з Вами вже протягом певного часу працюють колектори. У разі добровільної не сплати боргу ми будемо змушені виконати відносно Вас повний комплекс дій зі стягнення заборгованості, і все що ми будемо робити, буде цілком в рамках закону.

Не радимо Вам вважати себе розумним та хитрим, адже ви один і Ваш досвід – мінімальний, тоді як наші спеціалісти кожен день вдосконалюють свій досвід, працюючи одночасно з тисячами боржників, а Закон – і той на боці підприємства.

Вже маючи велику практику та досвід, ми досконало знаємо, як змусити вас заплатити:

- ми будемо чекати Вас на роботі. В кабінеті вашого керівника;

- розшукуючи Вас, ми будемо спілкуватися з вашими співробітниками, сусідами, родичами, знайомими, створюючи Вам певний імідж;

- Ваші дані будуть внесені в реєстр проблемних позичальників України і Ви будете відмічені як неблагонадійний платник, ми усім повідомимо про Вашу фінансову непорядність;

- Ви втратите спокій та сон, Вам не дадуть спокійно жити: дзвінки – нагадування про необхідність погашення заборгованості – це мінімальні незручності, що на Вас чекають…

Особливо «товстошкірих» та непробивних, так би мовити, «досвідчених» боржників, чекає ШОУ: візит судових виконавців для проведення опису майна боржника, як заведено, з понятими, дільничними та іншими учасниками даного дійства, під доглядом сусідів та просто цікавих.

Коротше кажучи, ми перетворимо Ваше життя на одне суцільне нагадування – «НЕОБХІДНО СПЛАТИТИ БОРГ» - до тих пір, поки Ви заплатите свій борг.

В кінці-кінців, Ви все рівно будете змушені сплатити борг. Проте, тільки від Вас залежить, якою моральною ціною він обійдеться Вам та Вашим рідним. І що (для Вас) найсумніше – Ви все одно ЗАПЛАТИТЕ. Досвід та методики, які ми застосовуємо, дозволяють повернути борг будь-якої складності.

Інколи, перед тим, як щось робити, необхідно добре подумати. В даному ж випадку не тільки подумати, а порахувати і заплатити борг!

Боржник відповідає перед надавачом послуг всім майном. Яке належить йому та праві власності. Державна Виконавча Служба має право накласти стягнення на майно, заробітну плату та інші доходи боржника з метою примусового виконання рішення суду.

Приймаючи до уваги викладене, враховуючи, що відповідно до ч.1. ст.625 Цивільного кодексу України «боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов’язання», радимо Вам негайно погасити Ваш борг перед МКП «Бердичівводоканал».

З усіх питань, що виникли у Вас після ознайомлення з цим листом, просимо звертатися до МКП «Бердичівводоканал» за телефоном (044) 383-00-15 або за адресою м.Бердичів, вул. Леніні, 87.

З повагою, представник за дорученням - ТОВ «Колекторська Компанія «Корсар»

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 2262 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
2
1 dyak • 18:45, 13.01.2010 • url Матеріал
Крім цікавої назви компанії не бачу нічого страшного. Борг дійно потрібно платити так у всіх нормальних країнах.
avatar
2
2 Shooler • 21:29, 13.01.2010 • url Матеріал
Так, це практика нормальна і роботи найближчого часу вистачить. Значить десь дуже скоро мають появитися антиколекторські фірми. Привіт дев"яностим, тільки в рамках законності! Принаймі так обіцяють.
avatar
1
3 Mr_HYDE • 12:53, 14.01.2010 • url Матеріал
Корсари нашого часу на суходолі.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.80.144.129
Браузер:

Cайт живе: