rss · Четвер, 22.10.2020, 12:41

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

21.02.2013 16:10

Автомобілісти провели акцію протесту біля Держагенства автомобільних доріг "Укравтодор"

20.02.2013р. біля 10:30 близько 30 автомобілістів провели акцію протесту. Вони своїми автомобілями перекрили дорогу на вулиці Грушевського та одночасно розпочали ремонтувати свої авто - в основному міняли колеса, таким чином висловлюючи своє незадоволення станом доріг в Україні. Внаслідок такого флеш-мобу виник величезний затор, в який потрапили і працівники Кабінету міністрів України - невдоволенню чиновників не було меж.Дуже скоро на місце події прибули працівники дже-ДАІ. На декількох активістів акції склали протоколи.


Учасники акції також роздавали листівки водіям, які відчули на собі незручності, в зв’язку із проведенням акції. В листівках було вказано, що учасники акції приносять свої вибачення за те, що деякий час водіям прийдеться постояти в заторі, та інформація про те, що винні в цьому керівництво "Укравтодору", Кабінет міністрів України та президент. Згідно інформації - в акції приймали участь ті водії, які відчули на собі та своїх авто всі задоволення подорожі на авто і постраждали від "якості" наших доріг.

А 18.02.2013р. київські водії проводили акцію протесту, висловлюючи своє невдоволення станом доріг столиці України - в міст Києві. Вони принесли зламані деталі від своїх авто під будівлю.

За матеріалами nbnews.com.ua


Категорія: Новини України · Переглядів: 1189 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: