rss · Вівторок, 26.09.2017, 21:03

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

14:31

Австралієць стрибнув з парашутом з відкритого космосу

Незвичайна наукова місія, підготовка до якої тривала 5 років - Red Bull Stratos. Виконати її зважився австрійський спортсмен-ектремал Феликс Баумгартнер (Felix Baumgartner). За умовами він піднімаеться на повітряній кулі до кордону між атмосферою і космосом, на висоту 36.5 кілометрів, стрибає вниз і здійснює швидкісний спуск, під час якого буде подоланий звуковий бар'єр. Камери, закріплені на відчайдушному спортсмені, дозволяють спостерігати онлайн трансляцію польоту.

Спортсмен знаходився у вільному падінні 3 хвилини 40 секунд, в цей час він наближався до землі зі швидкістю 586 кілометрів на годину. Парашут екстремала відкрився на висоті 2,5 тис. м.

Пряму трансляцію стрибка здійснювали 35 відео-та фотокамер, включаючи спеціальну технологію, що дозволяє відстежувати рух капсули з поверхні Землі. Глядачі мали змогу відстежити кожен крок Фелікса - від стрибка з капсули до самого розкриття парашута. На спортсмена прикріплено три камери, які транслювали політ від першої особи.

Перший і поки єдиний рекорд зі стрибків з парашутом з відкритого космосу встановив 21 серпня 1960 року Джозеф Кіттінгер. Спортсмен стрибнув з висоти 31 км, при цьому він побив звуковий бар'єр у вільному падінні.Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1249 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2Популярні новини:
Всього коментарів: 0

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.80.180.248
Браузер:

Cайт живе: