rss · Неділя, 01.11.2020, 00:46

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

31.08.2010 19:58

Аномальну спеку українцям доведеться терпіти ще 8 років - Гідрометцентр

"Якщо проаналізувати річну температуру повітря протягом десяти років, можна з упевненістю сказати, що мінімум 8 з 10 років у майбутньому будуть такими ж гарячими", - сказав Кульбіда. 

При цьому він виключає можливість аномально холодної зими в цьому ж році. "Не може бути прямого зв'язку між жарким літом і холодною зимою. Атмосфера на земній кулі одна, і все залежить від перерозподілу кількості енергії сонця та інших видів енергії, які додаються в результаті людської діяльності. Так що аномальної зими в цьому році не планується", - зазначив синоптик.

Відповідаючи на питання про особливості нинішньої осені, Кульбіда озвучив прогнози про прихід бабиного літа і нормальному рівні дощів.

"Бабине літо - період спокійного, розміреного і теплої погоди у вересні або жовтні. І, звичайно, такий період буде, і не один раз. Наскільки вони будуть тривалі - сказати складно", - сказав він.

"За нашими прогнозами, не слід чекати дуже дощової погоди. Опади пройдуть у західних областях України, де вони будуть досить частими. В інших регіонах дощі будуть час від часу. Що стосується більш далеких прогнозів, думаю, що тривалий сухий період закінчиться і на зміну йому прийдуть більш рясні опади в кінці вересня і в жовтні. Хоча вони будуть в межах норми даного сезону", - розповів начальник Укргідрометцентру про нюанси осінньої погоди.
Категорія: Новини України · Переглядів: 1375 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 20:03, 31.08.2010 • url Матеріал
Судячи з попередньої новини про 2012, наш гідрометцентр самий оптимістичний гідрометцентр у світі. :)
avatar
2
2 BACS • 12:23, 01.09.2010 • url Матеріал
ятеж про то подумав... але рінашц була стаття, що кожного року буде по кінцю світу... так що наш ГЦ самий ГЦ з усіх ГЦ у сівіті :) auuuu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: