rss · Субота, 31.10.2020, 13:56

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

01.06.2013 02:45

Аня Козир зі сльозами повернула обручку холостяку Іскорневу


Аня Козир зі сльозами повернула обручку холостяку Іскорневу

Сьогоднішнє постшоу "Холостяк-3. Як вийти заміж?" розставило всі крапки над "і" у відносинах холостяка Андрія Іскорнева і дівчат.

Спочатку глядачі дізналися про те, що Яна Станішевська завагітніла від Андрія, про що дізналася вже після закінчення проекту. Однак у дівчини стався викидень, і історія їхніх стосунків закінчилася сумно.

"Яна на шоу завагітніла. Про це ми дізналися після закінчення проекту. Це офіційна причина, чому не склалися мої стосунки з Анею", - говорить Іскорнев.

Після того, як Андрій дізнався про вагітність Яни Станішевською, він вирішив порвати стосунки з Ганною Козир.

Потім, коли всі присутні в студії дізналися, що у Іскорнева немає відносин і з переможницею проекту Анею Козир, дівчина розповіла про свої трепетнв почуття до холостяка, проте тут же придушила їх у собі, як тільки дізналася про вагітність Яни.

Але пізніше стало відомо, що це хоч і була поважна причина, але не вирішальна, і не вона зруйнувала відносини Андрія з Ганною. Основним фактором, що вплинув на відносини цієї пари стали почуття, які холостяк відчував до учасниці шоу, що вибула раніше - Ірина Скорикова.

Андрій на пост-шоу публічно вибачився перед Ганною, за те, що вчасно не зміг розпізнати своїх почуттів, а дівчина  з болем в очах і серці повернула Андрію обручку, яку він вручив їй на фіналі шоу.

І от обраницею стала Іра Скорикова, їй Андрій віддав не тільки кільце, але й своє серце, і ключі від свого будинку. Про що оголосив на постшоу  "Холостяк-3. Як вийти заміж?". 

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1321 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.170.78.142
Браузер:

Cайт живе: