rss · Вівторок, 29.09.2020, 09:33

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

15.10.2009 13:53

Алкоголізм косить успішних і заможних українців (Відео ТСН-Варта)

Через алкоголізм в Україні щороку помирає понад 40 тисяч людей. Третина українських чоловіків передчасно помирають через вживання спиртного. До половини підлітків від 14-ти років регулярно вживають алкоголь. Такими є лише офіційні дані.


Медики одностайні у тому, що алкоголізм – це хвороба. Розвіюють вони і міф про те, що алкоголіками стають так звані "соціально неблагонадійні елементи". Насправді - хвороба загрожує й успішним.

Найперші ознаки залежності проглядаються майже відразу: пляшкою пива чи келихом вина такі люди, переважно, не обмежуються. Ті, хто потрапляє в залежність, починають пити регулярно, останній дзвінок - похмілля. Якщо стан людини покращується після прийому невеликої дози спиртного, це свідчить про алкоголізм як хворобу.

Зазвичай ні сам хворий, ані його рідні до останнього не усвідомлюють, що треба йти до нарколога. Переважно викликають "швидку".

Методів для лікування в сучасній наркології достатньо, але жоден не буде дієвим, якщо пацієнт сам не визнає своєї залежності й не захоче лікуватися. Таке рішення для алкозалежних приходить здебільшого від страху перед смертю.

Спеціальної пігулки, як панацеї в боротьбі з алкоголізмом немає. Медикаментами знімають інтоксикацію і фізичний потяг. Якщо у клієнта був алкогольний психоз - коли людина стає неадекватною - потрібен заспокійливий курс у наркодиспансері. Далі йде боротьба із психологічною залежністю, де найефективнішою є групова психореабілітація.

Якщо вилікуватися вдалося, про алкоголь лікарі радять забути. Строку давності в алкоголізму немає, повернутися можна і через двадцять років.

Причиною виникнення алкоголізму, переважно, стає цілий комплекс. Насамперед - низький рівень культури, вседозволеність і вседоступність; ще одна причина – генетична схильність. До того ж, більшість не вбачає загрози в так званих "слабкоалкогольних" напоях та пиві.

Від залежності не застрахований хіба що той, хто ніколи не п'є. Решта - ризикує кожен різною мірою. Щоб убезпечитися від недуги, є золоте правило - ніколи не похмелятись і не вживати спиртне кілька днів поспіль.

Про підступну хворобу - алкоголізм - дивіться у сюжеті ТСН.ВАРТИ.


Категорія: Новини України · Переглядів: 1700 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 23:58, 15.10.2009 • url Матеріал
Так, щоб не кидати, треба не починати...
avatar
0
2 mr_smith • 00:02, 16.10.2009 • url Матеріал
Нажаль починають майже всі, а зупиняються одиниці :(
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.137.159
Браузер:

Cайт живе: