rss · Четвер, 18.10.2018, 15:35

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

22.10.2013 14:43

Афера ТОВ «Нові знання» дійшла до Червоного

На основі розпорядженням районного відділу освіти Анрушівського району розпочалася комп’ютеризація дитячого садка "Горобинка" пгт Червоне Андрушівськог району Житомирської області. Не відомо за які кошти в у дитячому садку будуть встановлені комп’ютери підключені до інтернету на, яких  працівники дитячого садка будуть вести  статистичну звітність про дітей, що  відвідують дитячий садок.

На перший погляд можна порадіти , що цивілізація дійшла до села, але виникає питання, як покращить база де будуть зібрані данні про батьків дітей виховання дітей ?  В цей дитсадок іграшки купуються лише за рахунок батьків більшість ремонтів також за рахунок батьків- в держави не достатньо коштів, але звідки кошти на покупку комп’ютерів , програмного забезпечення ТОВ «Нові знання» і підтримку комп’ютерної мережі.

Враховуючи закон «Про збереження персональних даних» всім батькам запропоновано  підписати угоду про надання права ТОВ  «Нові знання»  забезпечити збереження персональних даних з допомогою їхнього ПО , але в угоді немає ніякої відповідальності приватної фірми за не належну обробку персональних даних. Угода складається в одному екземплярі і не ясно з ким тому, що в ній немає жодних даних хто підпише її з другої сторони.

Цікаво, що в постанові районного відділу освіти немає жодних посилань на необхідність підписання подібних угод і ведення даних з використанням даних ПО «Нові знання». Працівники дитсадка бояться підписати будь-який документ який би засвідчив їхнє усне прохання.

Мій висновок, що всі задіяні в цій афері люди прекрасно розуміють , незаконність своїх дій.  Що це, просте обкрадання бюджету за рахунок збуту застарілої техніки і дешевого ПО за хороші гроші , або підготовка до виборів 2015 року, покаже час. Очевидно що даний проект нічого не дає дітям, інакше  ці вигоди були б прописані в угоді.

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 2946 · Додав: dyak
Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 25
avatar
1
1 дартаньян • 15:42, 22.10.2013 • url
Какие Ваши доказательства?
avatar
1
2 Юра • 21:40, 22.10.2013 • url
Мені запропонували пІдписати угоду , я відмовився , а інші батьки підписали. Угоди знаходяться в кабінеті завідуючої
avatar
0
3 dartaniana • 00:25, 23.10.2013 • url
вам предлагали и что? а доказательства у автора есть? может вам предложили законно все? вы законо отказались. а название у разоблачительной статьи "Афера" а в чем афера? я тоже могу написать - автор сего фельетона аферист. и что, он правда аферист?
avatar
0
4 dartaniana • 00:29, 23.10.2013 • url
вы и в однокласниках пиарите статью, захожу смотрю и что? доказательства или закрывайте это
avatar
1
5 dyak • 05:17, 23.10.2013 • url
Афера в тому , що працівники державної установи займаються інтерасами приватної фірми , з подачі районоого відділу освіти і міністерства освіти. Угода яку підписали багато батьків , щоб не йти на конфлікт, є афериською тому , що передбачає передачу прав і не передбачає ніяких вигід для батьків. Моїх особистих прав данні дії не зачіпили , тому в суд мені немає з чим йти. Якщо хтось вважає , що назвавши аферистами людей, які обманом заставляють людей підписувати угоди хай подає на мене в суд і там я зможу довести , що данну угоду люди підписували не по власному бажанні а в наслідок незаконих дій аферистів.
avatar
0
6 dartaniana • 20:03, 23.10.2013 • url
это понятно но что бы не быть голословным надо предоставлять доказательства. возможно есть публикации в сети, наследования журналистов, решение суда, вообще чтотлибо что подтвердит ваши слова. а то и правда на вас за клевету накатают.
и вообще всем пофиг разоблачения все кроме вас и товарища из каментов подписали.

напрасно так.
avatar
0
7 miu • 21:52, 23.10.2013 • url
Какой бред!!!В аферизме можно обвинить кого угодно,а как потом людям в глаза смотреть...
avatar
0
8 Shooler • 22:27, 23.10.2013 • url
Так що там пропонують підписувати - Угоди чи Згоди?
Напевно згоди на обробку даних. Це і мене таке чекає. Ще в нашому садочку немає цієї програми і згоди не просили підписувати поки що.
А згоди просять підписувати, так як недавно ТОВ "Нові знання" перевіряла Держслужба по захисту персональних даних, от тепер і страхуються. 
А те що збирають дані про батьків - ну багато хто сперечається з цього приводу і не всі хочуть надавати подібну інформацію для обробки - це факт.
avatar
0
9 Shooler • 22:32, 23.10.2013 • url
avatar
0
10 dyak • 23:34, 23.10.2013 • url
Пропонують підписати Угоду хто підписує її з другої сторони не ясно тому, що в згадуються дві фірми. В угоді не передбачений срок дії і відповідальність другої сторони. Складається угода в одному екземлярі. Людина дійсно добровільно відмовляється від права захисту своїх персональних данних, а в замін не получає нічого. Якщо при подібних умовах ви віддаєте гроші або майно не на благочинність то це має назву обман і за це є відповідальність.
avatar
0
11 dartaniana • 00:23, 24.10.2013 • url
miu, в аферизме? может вы хотели написать метеоризме? ))))))
avatar
0
12 dartaniana • 00:26, 24.10.2013 • url
вон человек правду пишет, читайте новость тсн, нет никакой аферы, не позорьтесь
avatar
0
13 Shooler • 01:03, 24.10.2013 • url
Думаю що тим, хто пропонує підписувати такі Угоди потрібно більш зрозуміло розказати що і до чого.
Якщо це дійсно захист персональних даних, то, згідно ч. 1), п. 1. ст. 11 ЗУ "Про захист персональних даних", підставою для обробки персональних даних є саме згода суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних.
А те що пропонується два варіанта або ж згода де не вказано, хто буде володільцем бази - то також можна пояснити. Скоріше всього незрозуміло хто буде володільцем бази даних - чи дитсадок (вірніше місцева селищна рада напевно, на балансі якої має знаходитися заклад) чи ТОВ "Нові знання". На мою думку згоду потрібно надавати дитсадку, тому що саме працівник дитсадка буде мати повноваження вносити дані в систему.
avatar
0
14 Shooler • 01:14, 24.10.2013 • url
Я з однієї сторони вважаю за добре, що впроваджуються новітні технології в школах та дитсадках, так чи інакше в майбутньому саме в такому напрямку і потрібно рухатися. Але ж з іншої сторони чітко розумію, раз ці кошти з бюджету - значить явно буде розпил... Така суворе життя у нас.
Іноді читаю сайт "Наші гроші" і плакати хочеться як мільйони тудим-судим можна пиляти. І наш держреєстр вже на слуху, виявляється з державного бюджету на підтримання цього реєстру витрачено за 3 роки 411 млн. Це по 137 млн грн в середньому для підтримання цих реєстрів. На мою особисту і суб'єктивну думку реальна вартість підтримання реєстрів цілком могла б вкластися в 10-15 млн грн в рік.
Цю тему також досить детально висвітлювали.
Просто важко читати як мільйони витрачаються не зовсім раціонально, а потім слухати від представників влади, що коштів не вистачає. Всього вистачає - витрачати потрібно їх РАЦІОНАЛЬНО.
З цими ж реєстрами думаю буде щось подібне... фантастики бути не може...
avatar
0
15 dyak • 17:00, 24.10.2013 • url
Дана новина зацікавила лише трьох людей тому, що Юра і dyak це одна людина . Розсилкою в однокласних я не займався для мене загадка хто це зробив. По результатам обговорення можу сказати , що своєї думки не змінив а швидше навпаки. Затрачено 411 мільйонів і планується нести ще трати, але на питання навіщо відповіді немає. Як покращиться виховання дітей в ДС «Горобинка» в зв’язку з виконанням цієї програми ніхто не знає.
Кожному із нас пропонували взяти приз, взнати майбутнє, отримати величезні дивіденди, квартиру і т д, але для цього потрібно було заплатити певну суму без буд яких гарантій на повернення. Немає рішення суду, але думаю ніхто не буде сперечатись, що це шахраї тому, що все так робились, що у вас не було шансів отримати будь які вигоду. Я не бачу великої різниці між тими «благодійниками» і цими з «Нової освіти». Різниця в тому, що з тими «благодійниками» я міг не спілкуватись , а з цими вимушений, бо на них працює державна машина тому і написав . Можливо знайдуться люди, яким так як і мені захочеться , щоб наше село було вільне від шахрайства державних органів тоді і придумаємо що робити з цим.
avatar
0
16 dartaniana • 01:50, 25.10.2013 • url
напрасно так
avatar
0
17 dartaniana • 02:26, 31.10.2013 • url
тема иссякла аферизма нет и доказательств нет. есть только домыслы автора.
avatar
0
18 dyak • 12:00, 31.10.2013 • url
Доказ , чого? Я, як свідок, можу запевнити що мене просили підписати угоду, які ще докази потрібні для цього? Ніхто не може сказати, чим данний проект покращить виховання дітей, якщо знаєте скажіть. Якщо робиться проект від , якого мають вигоди лише організатори то це афера, на мій погляд. Свою власну точку зору на це я виклав і по результатам обговорення її не змінив. Ніяких аргументів "за" роботу фірми "Нові знання" в дитсадку "Горобинка" немає тому і закрили тему.
avatar
0
19 dartaniana • 20:23, 31.10.2013 • url
ну какие доказательства обычно бывают? взрослый же дядя.
решение суда квалифицирующее это все как аферизм есть? нету. ктото заяву прокурору писал? дело заводили, что бы за уши притянуть сюда аферизм? нету. даже ссылки на законы которые нарушаются были бы к месту с анализом юристов. нету.
а если это личные домыслы то и текст надо назвать домыслы автора. никто не обязан доказывать невиновность обязаны доказать вину. я бы на месте главреда удалилбы этот бред давно.
я вас понимаю прекрасно, и знаю к чему все эти знання нови и даже поддерживаю вас и тоже так считаю но не бегаю по улице и не кричу про аферизм.
avatar
0
20 dyak • 10:01, 01.11.2013 • url
Якщо мова йде про використання бюджетних коштів(а "Нові знання " їх використовують навіть тоді , коли працівники дитячого садка тратять час на укладання угод) то саме чиновники повинні документально доказати про єфективність використання інакше це адміністративна або кримінальна відповідальнісь. Я особисто маю право давати свою оцінку будь яким подіям це гарантована Конституцією свобода слова, якщо мої слова нанесли ущерб комусь особисто , то він має право подати на мене чи на сайт в суд, де доведе що для дітей ДС "Горобинка" дії ТОВ "Нові знання" дуже потрібні і ці аргументи будуть опобліковані.
avatar
0
21 dartaniana • 11:16, 01.11.2013 • url
если на вас в суд заявят за клевету то будут доводить что вы клеветники или еще что, но не презентовать эти свои нот знання. и сайт то тут причем? хотя конечно у нас могут взъебать и владельца или администрацию сайта, но вам же похер и это полностью подтверждает мое мнение о контингента и денатурате.
avatar
2
22 dyak • 22:00, 01.11.2013 • url
На фоне словесного поноса от Вас слово "аферист" даже очень мягкое . Не понимаю Ваши мотивы. Защищаете репутации ТОВ "Нові знання" , ни одного аргумента "за" проект никто не привел , а Вы с упорством достойным лучшего применения защищаете его и оскорбляете жителей села.
avatar
0
23 dartaniana • 12:51, 04.11.2013 • url
Где же я защищал новы знання? Я вас пытаюсь вразумить и защитить от последствий словесного поноса о аферизме но вы не понимаете. поэтому подозреваю денатурат.
avatar
0
24 dyak • 13:03, 05.11.2013 • url
Не пей денатурат козленочком станешь. Кроме шуток не пробуй денатурат от одного раза можешь умереть. Тебя понял у тебя есть опыт общения с "Новой освітой" из которого следует , что они не аферисты, а бандиты, которых нужно боятся. Мой совет расскажи все , это единственный способ защитится от бандитов.
avatar
0
25 dartaniana • 03:17, 17.11.2013 • url
короче. эти фантазии гроша выеденого не стоят.
все. расходимся.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: