rss · Четвер, 22.10.2020, 22:09

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

09.06.2011 01:05

А маленькі часіки сміються «тік-так»

08 червня 2011 року в м. Києві був запущений символічний годинник, який показує час, що залишився до Євро 2012. 

Хочеться надіятися, що така значна подія, як проведення футбольного чемпіонату світу, Україна проведе з гордістю. Що рівень сервісу та життя буде на відповідному рівні і всі відвідувачі нашої країни знайдуть для себе щось цікаве та незабутнє.

Але нажаль, щось мені не віриться в таку казку. 

Я, маючи автомобіль, їжджу по Україні. Стан наших автодоріг такий, що і 5 років буде замало для наведення порядку. А якщо врахувати місцевий "хабарницький" менталітет, то і за 10 років не вправимось з дорогами, навіть якщо нам кошти на ремонти просто дадуть.

Футбольні арени, думаю, встигнуть зробити, але в акурат до чемпіонату. Аеропорти - також вправляться, але після чемпіонату робота аеропортів буде під питанням (я маю на увазі, що можуть і не окупитися витрати на утримання таких об'єктів). Готельний бізнес - якщо він буде трішки підтримуватися бюджетними коштами наших олігархів, то все буде гаразд. Сфера туризму - ну тут виникає питання, а що ж таке туризм? Ми ще не готові до тих умов, до яких звикли європейці. 

Отож Україні потрібно трішечки встати з печі, знайти гарну вишиванку, попробувати навести малесенький косметичний ремонт в країні, хоча і кошти беремо як на будівництво котетжу, і з хлібом-сіллю зустріти гостей. Надіюся гостям буде не те що весело, а хоча би не страшно. 

Отож крига скресла панове присяжні, час пішов, казка розпочинається - країна починає перетворюватися на гарну красуню. Хоч би не пропало все опівночі...

Shooler 

Категорія: Новини України · Переглядів: 1403 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 mr_smith • 01:04, 09.06.2011 • url Матеріал
Все правда, мені теж так здається.
avatar
3
2 kit • 01:12, 09.06.2011 • url Матеріал
Пс...)))уявляю, як ті часіки маленькі діють на нерви організаторам нашим...мінус одна хвилина до Євро, а ще толком нічого не зроблено...мінус три місяці і все так само..мінус))).може це не часіки, а детонатор на бомбі))))...сповільненої дії.))?
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: