rss · Четвер, 29.10.2020, 07:36

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

08.05.2011 04:22

9 травня — День Перемоги, історія і привітання

День Перемоги Радянського Союзу над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні був і залишається одним з найбільш шанованих свят, як у Росії, так і в країнах СНД. До вашої уваги трошки історії та цікаві привітання для ветеранів. Привітайте героїв!

Історія свята  9 травня

Історія свята — День Перемоги, як добре відомо, ведеться з 9 травня 1945 року, коли в передмісті Берліна начальником штабу верховного головнокомандування генерал-фельдмаршалом В. Кейтелем від вермахту, заступником Верховного головнокомандувача маршалом СРСР Георгієм Жуковим від Червоної армії і маршалом авіації Великобританії А. Теддер від союзників, був підписаний акт про беззастережну і повну капітуляцію вермахту.

Нагадаємо, що Берлін був узятий ще 2 травня, але німецькі війська чинили запеклий опір Червоної армії ще більше тижня, перш ніж фашистським командуванням, щоб уникнути марного кровопролиття, було, нарешті, прийнято рішення про капітуляцію.

Але ще до цього моменту, Сталіним був підписаний указ Президії Верховної Ради СРСР про те, що відтепер 9 травня стає державним святом Днем Перемоги і оголошується вихідним днем. О 6 годині ранку за московським часом, цей Указ по радіо було зачитано диктором Левітаном.

Перший День Перемоги святкувався так, як, напевно, відзначалося дуже мало свят в історії СРСР. Люди на вулицях вітали один одного, обнімалися, цілувалися і плакали.

9 травня, ввечері в Москві був даний Салют Перемоги, наймасштабніший в історії СРСР: було дано тридцять залпів з тисячі гармат.

Однак, вихідним днем ​​9 травня залишалося лише три роки. У 1948 році про війну було наказано забути і всі сили кинути на відновлення зруйнованого війною народного господарства.

І лише в 1965 році, вже в епоху Брежнєва, свято поновили. 9 травня знову став вихідним, поновилися Паради, масштабні салюти у всіх містах-Героях та вшанування ветеранів.

За кордоном День Перемоги відзначається не 9, а 8 травня. Це пов'язано з тим, що акт про капітуляцію був підписаний за центрально-європейським часом 8 травня 45-го року о 22 годині 43 хвилини. Коли в Москві з її двохчасовою різницею, вже настало 9 травня.

Понівечена війною Європа теж відзначала День Перемоги щиро і всенародно. 9 травня 1945 майже у всіх європейських містах люди вітали один одного і солдатів - переможців.

У Лондоні, центром урочистостей були Букінгемський палац і Трафальгарська площа. Людей вітали король Георг VI і королева Єлизавета. Уїнстон Черчілль виступив з промовою з балкону Букінгемського палацу.

У США, є цілих два Дні Перемоги: VE Day (День Перемоги в Європі) і VJ Day (День Перемоги над Японією). Обидва цих Дня Перемоги в 1945 році американці відзначали з розмахом, вшановуючи своїх ветеранів.


Пропонуємо до уваги декілька гарних рядків, якими можна привітати рідних чи знайомих ветеранів ВВВ.

Вічна слава переможцям!
Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!
Слава Господу Богу, слава вам і слава нашій любій Україні!

Посміхається ранок травневий,
Трепет спогадів, потиск долонь...
У сльозинках непрохано-щедрих
Знов виблискує вічний вогонь.
Але поряд надійне плече
І дитячі допитливі очі,
І душа, в якій серце тріпоче,
Що Ваш спогад в майбутнє несе.

Шановні ветерани! Зі святом Вас. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях!

Біля братських могил
Не рідшає стрій
Кличе Вічний вогонь.
Плин років не порушить...
Хоча знову поменшало
Срібних сивин,
В серці пам'ять живе,
Зігріваючи душі.

Ви знов сьогодні поряд з нами,
Та невблаганний плин років...
Гроза відлунює громами
В старих листах поміж рядків...
Умитий ранок зустрічає
Шістдесят другий мирний рік,
А друзі десь за небокраєм...
Лиш вічне полум'я палає,
Щоб душі зболені зігріть.

Мирного неба над головой! С победой и теплой весной!

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя!

Великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Колись історія назве,
Наш час народженням людини.
Бо поки серце в нас живе -
Ми не стояли на колінах.
З днем Перемоги!

Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!

Цей дійсно святий день переповнений почуттям світлої радості, безмежної гордості за свій народ та гіркий сум водночас. Пам'ятаймо, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, і бережімо священну пам'ять загиблих.

Дорогі Ветерани! Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю...

У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Сердечно вітаю Вас з Днем доблесті і героїзму, ювілеєм Великого Подвигу патріотів – річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками!

Ми завжди пам'ятаємо про Вас - 
Над нами спокій неба чистий.
З днем Перемоги раді привітати Вас
В момент такий святково-урочистий!

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

Знову Вічний вогонь обпікає серця,
Знову спогад далекий приносить неспокій,
Бо дорогам воєним немає кінця,
Бо приходять до Вас побратими крізь роки,
Забираючи друзів в останній політ,
Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили...
Тільки вічний вогонь об'єднує усіх,
Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.

Травневий день рахує мирні весни,
І ми йдемо до Вічного вогню,
Щоб в день святковий в спогадах воскресли
Ті, хто не зміг зустріти цю весну.
Нехай літа зупинять біг у вічність,
Нехай не кличуть в небо журавлі.
Щоб ветеранам низько поклонитись,
Ми знов до вічного вогню прийшли.

В цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.Бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення!

Категорія: Культура · Переглядів: 5711 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 3.2/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 mr_smith • 04:24, 08.05.2011 • url Матеріал
Не забудьте завтра привітати ветеранів війни!
avatar
1
2 avatar • 10:59, 08.05.2011 • url Матеріал
У Ольги (моей супруги) дедушка и бабушка ветераны, настояшие обожённые войной и лагерями.
Велика честь нам, что у нас есть такие люди, ведь немного их осталось. Желаю всем, у кого есть возможность, поздравить войнов -победителей. Горько им на нас смотреть в наше время. Не такие мы, какими они уходили на фронт...наверное эпоха другая, но им её не понять. Так не будем же к ним равнодушны, не в этот день ...никогда. Откроем м свои сердца. Им есть, что нам поведать.
Даздравствуют Победители - Ветераны!
Великая слава Вам! ^_^
avatar
1
3 mr_smith • 13:22, 08.05.2011 • url Матеріал
На даний момент в Україні проживає 43 Герої Радянського Союзу.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: