rss · Вівторок, 20.10.2020, 05:49

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

06.02.2010 15:19

6 лютого - День бармена

6 лютого Україна разом з країнами усього світу відзначатиме День бармена. Цього дня католицька церква відмічає день пам’яті святого Аманда. Він проповідував християнство в Франції, Німеччині та Бельгії. Сьогодні ці європейські країни є найбільшими виноробними регіонами. А святий Аманд став покровителем виноробної справи та заступником барменів, виноробів та рестораторів. Міжнародний день бармена в Україні супроводжується феєричними конкурсами та шоу. Професія цих людей не менш важка, ніж професії водія автобуса, вчителів чи пожежників. Бармени на ногах можуть проводити усю добу. Крім цього, вони відмінні психологи і нерідко відгадують улюблений напій клієнта з першого погляду. З професійним черкаським барменом познайомилася наша кореспондентка Наталя Кириленко.

Сьогодні бармен – це обличчя закладу. Він не тільки змішує коктейлі, веде облік прийнятого та проданого, а й створює відповідну атмосферу. Колись Юрій Кучервей навчався в університеті. Саме тоді і вирішив підзаробити. Почав працювати офіціантом. Спочатку це був лише додатковий заробіток. Потім ця професія його зацікавила набагато більше. На той час у закладі саме звільнилася посада бармена. Уже тоді Юра був успішним кандидатом на цю посаду. Сьогодні Юрій працює барменом у нічному клубі. Він майстер з виготовлення коктейлів. На його думку, усі вони зігрівають однаково. Однак взимку рекомендує глинтвейн.

Традиційно Юрій напої готує швидко. Це одне з основних правил бармена. Утім, якщо клієнту не сила чекати, він обов’язково про це повідомить.
Крім вишуканих коктейлів, яскравих шоу Юрію часто доводиться відпрацьовувати і психологом.
Є люди, які приходять в нічний клуб аби погомоніти із барменом на різні теми: про політику, про творчість...

Сьогодні у будь-якому закладі є клубні фанати або клієнти, які за кермом. Вони із задоволенням можуть «запалитися» безалкогольним «Мохіто».


vikka.ck.uaКатегорія: Культура · Переглядів: 1994 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 15:22, 06.02.2010 • url Матеріал
З людьми цієї професії напевно зустрічалися всі. Правильно і вчасно зроблений напій може спасти від поганого настрою, зарядити енергією, подарувати незабутній вечір.

Одним словом - з святом всіх талановитих барменів!

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: