rss · П'ятниця, 25.09.2020, 02:56

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

28.03.2012 22:52

5 квітня - День без мата!

5 квітня 2012 року в Україні пропонується провести "День без мата". З такою ініціативою виступили організатори книжкового форуму "Медвін".

Всім, хто не може прожити без гарячого слівця пропонується замінити "погані слова" більш м'якшими. Для тих хто забув, що можливо жити і без мата, нагадуємо інші слова, які виражають емоції. 

Для схвалення можна використати - "здорово", "відмінно", "класс", "супер" і т.д.

Для вираження негативних емоцій можна використовувати - "ну потрібно ж", "оце то да", "ось незадача яка", "ну і ну" і т.д. 

Наша рідна і милозвучна українська мова і без того досить багата та різноманітна на цензурні епітети, які здатні висловити будь-яку емоцію, включаючи всі відмінки та барви – від відчаю до захвату, від ненависті до кохання, від радості до жалю. Спробуємо скористатися ними, і таким чином ми збагатимо свій лексичний запас та сприятимемо розвитку державної мови", - вважають організатори акції.

А тепер самі собі задайте питання - а чи дійсно можливо жити без мата, а чи часто чують ваші рідні і близькі вам люди нецензурні слова з ваших вуст, а чи могли б ви обійтися без них? Впевнений, що в більшості випадків кожна свідома і освічена людина цілком спокійно може знайти і цензурні слова в своїх висловах. Хоча, потрібно визнати, іноді без таких "гарячих" слів не обійтись, тому що ваш співбесідник просто не може сприйняти іншу мову.

===================================================
Головне, щоб не сталося, як в тому жарті:
У нас пройшов "день без мата". 
- Це повністю паралізовало роботу всіх автосервісів... 
- Зупинились всі навантажувально-розвантажувальні роботи... 
- Звичайні жителі не знали що відповісти на елементарне питання "де?"...
- А вихователі дитячого садочка не змогли вложити дітей спати...
===================================================
Категорія: Культура · Переглядів: 1568 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 el_Chupacabra • 23:18, 02.04.2012 • url Матеріал
Ото [censored] новина-[censored], Я просто [censored] від такої [censored] [censored] інформації, [censored]. Це, [censored], просто [censored] [censored] [censored] якийсь! Нада ж [censored] [censored] [censored] [censored] придумати [censored] такий [censored] [censored] [censored]день!!! Ура, [censored], товарищі, [censored] в [censored], не будемо матюкатись [censored]!!!!!!!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.200.236.68
Браузер:

Cайт живе: