rss · Субота, 23.02.2019, 08:47

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

04.04.2014 03:19

4.04 - З днем веб-майстра!


4.04 - З днем веб-майстра!

Щорічно 4 квітня своє професійне свято - Міжнародний день Інтернету і веб-майстра, відзначають розробники сайтів і додатків для Інтернету.

Працівники невидимого фронту, люди, від яких завжди вимагають неможливого, 4 квітня, в п'ятницю, відзначають професійне свято.
Веб-майстри, «багатостаночники», фахівці широкого профілю, дуже часто об'єднують функції автора, дизайнера, верстальника веб-сторінок, програміста, системного адміністратора, модератора, контент-менеджера (відповідального за вміст), співробітника технічної підтримки, спеціаліста з просування сайту (SEO, «розкрутка») та інші.

 Дата свята 4.04 нагадує (за своїм написання) помилку HTTP 404 або «сторінка не знайдена», що має саме пряме відношення до роботи веб- майстрів. Ось так з гумором і з тонким розрахунком веб-майстри і визначили день свого професійного свята.

До речі, термін «веб-майстер» був введений прабатьком Інтернету, Тімом Бернерс-Лі, в документі «Керівництво по стилю гіпертексту в онлайні» («Style Guide for Online Hypertext») в 1992 році.

А ще, за однією з версій, 4 квітня - день Інтернету. На сьогоднішній момент, незважаючи на кілька спроб ввести, ще не існуючого єдиного Міжнародного дня Інтернету. 4 квітня католицька церква відзначає пам'ять святого Ісидора Севільського, якого багато хто з католиків вважають покровителем Інтернету.

Ісидор Севільський у книзі «Етимологія» об'єднав відомості з різних галузей знань і став першим енциклопедистом в Середні століття.

За масштабами ця праця, минулої епохи мракобісся, нічим не відрізнялася від сьогоднішньої Всесвітньої Павутини.

Крім Інтернету, святий Ісидор Севільський протегує так само всім користувачам комп'ютера, системним адміністраторам, програмістам і студентам.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1197 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.80.38.5
Браузер:

Cайт живе: