rss · П'ятниця, 14.12.2018, 20:51

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

28.08.2009 16:54

Місячний камінь з «Аполона-11» виявився шматком деревини

Фрагмент місячного грунту, що зберігається в голландському музеї Рейксмюсеум, виявився шматком окам'янілим деревини. Про відкриття повідомляє ВВС News.


Експонат був переданий прем'єр-міністрові Голландії астронавтами місії "Аполон-11" незабаром після їх повернення з Луни в 1969 році. Після смерті прем'єр-міністра камінь відійшов музею. Він був застрахований на суму 500 тисяч доларів.

Експерти засумнівалися в достовірності каменя ще в 2006 році . Остаточне це підозріння підтвердив аналіз експоната, проведений фахівцями Амстердамського вільного університету, повідомляє Associated Press. Американський уряд доки ніяк не прокоментував ситуацію.

Інцидент з каменем може спровокувати нову хвилю розмов про так звану місячну аферу. Прибічники цієї версії вважають, що американські астронавти ніколи не бували на Місяці, а всі шість місячних місій були сфальсифіковані. Цікаво, що зовсім недавно зонд NASA LRO виявив на земному супутнику сліди висадки астронавтів місії "Аполон-14".

Нагадаємо, американське аерокосмічне агентство NASA визнало, що оригінальний відеозапис першої висадки людини на Місяць загинув багато років тому. Кадри висадки допомогли відновити голлівудські експерти, що займаються випуском старих фільмів у цифровому форматі. Результат їхньої роботи в чомусь навіть перевершив оригінал.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1411 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.172.201.102
Браузер:

Cайт живе: