rss · Субота, 24.10.2020, 21:07

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

28.08.2009 16:54

Місячний камінь з «Аполона-11» виявився шматком деревини

Фрагмент місячного грунту, що зберігається в голландському музеї Рейксмюсеум, виявився шматком окам'янілим деревини. Про відкриття повідомляє ВВС News.


Експонат був переданий прем'єр-міністрові Голландії астронавтами місії "Аполон-11" незабаром після їх повернення з Луни в 1969 році. Після смерті прем'єр-міністра камінь відійшов музею. Він був застрахований на суму 500 тисяч доларів.

Експерти засумнівалися в достовірності каменя ще в 2006 році . Остаточне це підозріння підтвердив аналіз експоната, проведений фахівцями Амстердамського вільного університету, повідомляє Associated Press. Американський уряд доки ніяк не прокоментував ситуацію.

Інцидент з каменем може спровокувати нову хвилю розмов про так звану місячну аферу. Прибічники цієї версії вважають, що американські астронавти ніколи не бували на Місяці, а всі шість місячних місій були сфальсифіковані. Цікаво, що зовсім недавно зонд NASA LRO виявив на земному супутнику сліди висадки астронавтів місії "Аполон-14".

Нагадаємо, американське аерокосмічне агентство NASA визнало, що оригінальний відеозапис першої висадки людини на Місяць загинув багато років тому. Кадри висадки допомогли відновити голлівудські експерти, що займаються випуском старих фільмів у цифровому форматі. Результат їхньої роботи в чомусь навіть перевершив оригінал.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1609 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: