rss · Неділя, 18.11.2018, 21:44

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

25.08.2009 01:32

Зустріч користувачів сайту www.chervone.com - Революція!

В селищі Червоне 22.08.2009 року відбулася незвичайна подія. Це зустріч користувачів сайту www.chervone.com з назвою "Революція"! 

Так, саме Революція. Під цим розуміється революція, яка відбулася в нашій свідомості, в наших серця по відношенню до себе, до оточуючих, до прекрасної нашої природи та до рідного селища.

Ми всі зустрілися біля прохідної цукрового заводу. Це Півень Сергій Васильович (Серж), Ящук Юрій Валентинович, Петриченко Юра (mr_smith), Шинкар Олександр (Shooler), Пишняк Люда (lusi), Олійник Тарас (el_Chupacabra), Ступницька Люда (ludosya), Бодашко Міша (M-i-k-o-n). Нас всіх привітно зустріла Андрійчук Тетяна Григорівна.

Ми всі пройшлися по території цукрового заводу повз чудові і квітучі клумби. Просто приємно перебувати на такій квітучій території підприємства.

Відкривши двері кабінету, де розміщений музей, ми приємно поринули в минуле, в історію нашого селища, в історію цукрового заводу, в історію замку Терещенків…

Музей нас зустрів чудовою і теплою атмосферою та посмішками променів сонця. В музеї є багато фото та інформації, яка відкриває різні сторінки життя із минулого.

Ми мали змогу побачити себе в дзеркалі, в яке колись дивилися найкращі красуні перед балами, які проводилися в замку Терещенка.

В музеї також є крісло, яке довгий час було найголовнішим кріслом підприємства, так як в ньому довгий час керував життям заводу тодішній директор. Ми насолоджувалися музикою, яка лунала із справжнього патефону! Можна було тільки уявити, як під музику із цього патефону ще наші бабусі і прабабусі витанцьовували свої найкращі танці.

Дуже багато різноманітних речей і фото ми побачили, дуже багато пригадалося із минулого, дуже багато хочеться зробити на майбутнє, щоб наше селище з кожним роком ставало все краще і краще.

Сергій Васильович також зробив нам чудову і вражаючу екскурсію по цукровому заводу. Хто вперше побачив, де вариться цукор, хтось згадав дитинство, так як для багатьох воно пов’язане з заводом. Ми почули і побачили де цукровий буряк надходить в завод, де ріжеться на мілку стружку, де він випарюється, де сушиться і де зберігається вже готова і солодка продукція. Це вражаюче і пізнавально.

А ще ми мали змогу із висоти пташиного польоту подивитися на рідне селище, побачити чудові і мальовничі краєвиди, відчути подих безтурботного і лагідного вітру а також ще більше захопитися цією красою.

Сонце нам посміхалося, погода, здавалося раділа – а ми мчали на зустріч гарному настрою і відпочинку в найкращому лісі, біля мальовничого кар’єра.

Приїхавши на місце відпочинку ми побачили там саме те, що бачать всі, і що кожен в міру своєї лінощі чи просто безтурботності, примножує. Це величезні гори сміття, залишене відпочиваючими.

Люди, пора вже збагнути і усвідомити, що смітимо ми у себе дома, самі ж собі! Якщо так і буде надалі, то нам же ж самим буде гидко відпочивати в таких чудових місцях! Я не хочу вказувати комусь як жити і як потрібно чинити, я лише хочу, щоб кожен свідомий мешканець почав із себе. На мій погляд не так важко сміття просто скласти в пакет і винести хоча б за межі лісу. Там є, хоч і сумнівна ймовірність того, що сміття хоч колись вивезуть на організоване сміттєзвалище. А лишивши це все, як порося, там де відпочиваєте, ви так і застанете саме там, де залишили.

Тому, ми хоч трішки, але допомогли зробити наш кар’єр кращим і приємнішим для відпочинку. Ми зібрали десятки пакетів сміття. Частину спалили, що можна було, а цілу купу банок та пляшок вивезли за межі лісу.

Ми ще спілкувалися, співали пісні, грілися біля казкового вогнища, і набиралися позитивом від природи до самої ночі. Було так приємно проводити час, що ми цей самий час, просто не помічали.

Давайте разом цінити те, що маємо. Не забруднювати нашу рідну природу, шанувати і любити наше рідне селище – давайте разом зробимо Червоне кращим!

Бажаємо, щоб у кожного відбулися революційні зміни у власній свідомості! 


Повну версію розповіді про зустіч читайте на сторінках форуму.

Повний фотозвіт можна знайти у фотоальбомах:

Зустріч користувачів сайту №3 "Революція". В музеї Червонського цукрокомбінату.

Зустріч користувачів сайту №3 "Революція". З висоти пташиного польоту!

Зустріч користувачів сайту №3 "Революція". Цукровий комбінат.

Зустріч користувачів сайту №3 "Революція". Поєднання з природою.

Повний відеозвіт можна знайти:

Відеозвіт. Зустріч користувачів сайту №3 "Революція".

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 2044 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/6
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.20.57
Браузер:

Cайт живе: