rss · Вівторок, 29.09.2020, 07:07

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

22.08.2009 04:32

В Житомире прошел фестиваль уличного граффити. ФОТО

- Це вже третій подібний фестиваль в нашому місті. Цього року ми зібрали п’ять житомирських команд і одного гостя з Луцьку. Фарбу нам надав харківський завод Ньютон, який випустив нову спеціальну лінію для вуличного графіті і стріт-арту. А дана стіна вже багато років використовується для розмальовування, - розповів газеті „20хвилин” один з організаторів акції Артем, представник команди „Eho,89”. – Якоїсь визначеної тематики немає. Кожен малює те, що йому заманеться. А взагалі Житомир спеціалізується на малюванні своїх нік-неймів фарбою в різних варіаціях. Я разом з луцькою командою малюю окрему композицію.

Минулого року фестиваль не відбувся через проблеми з організацією. Але в подальшому його планують зробити щорічним. Єдина проблема – знайти гроші і спонсорів на фарбу.

- Я в Житомирі третій раз. У вашому місті графіті не настільки розвинуте як у нас. Просто у вас цей рух набагато молодший і все ще попереду, - ділиться враженнями Стас, представник луцької команди „error’89”.

Хлопці планували розмалювати стіну за один день, але через дощ робота розтягнулася на два дні. Після цього ще декілька років кожен бажаючий може побачити результат творчості хлопців. Звісно, якщо хтось всі ці творіння не замалює.
- Наша команда – одна з найстарших в Житомирі. Ми малюємо вже більше дев’яти років. Я трохи поїздив по Україні і закордонню, тому можу сказати, що це дуже локальний маленький фестиваль. Такий собі самоорганізований „графіті-продакшн”. Але добре що й таке є, можна зібратись, поспілкуватись. Організувати щось більше практично нереально. Для цього потрібні кошти. Міська влада могла б нам з цим допомогти, але поки сприймає нас просто як хуліганів. Хоча ніхто з нас псуванням фасадів не займається, - пояснює ситуацію Роман, представник житомирської команди „SR”.


Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 2270 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 21:11, 23.08.2009 • url Матеріал
Прикольно!
avatar
0
2 Gabber • 12:42, 27.08.2009 • url Матеріал
Тю,мазня какая то.
ИМХО
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.205.93.2
Браузер:

Cайт живе: