rss · Неділя, 27.09.2020, 15:57

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.08.2009 18:56

В Житомирской области устроили рыцарские бои.

З 6 по 9 серпня місто Коростень став центром зустрічі археологів та клубів історичної реконструкції з різних куточків України та з закордону. Зустрічали гостей 6 серпня в Коротенському міськвиконкомі, де і визначились з планом роботи на заплановані дні.

Семінар проводився на „Красной горке”, там розмістили свої намети археологи та лицарські клуби. Окрім наукових докладів археологів, відбулась демонстрація роботи відтворених давньоруських виробничих процесів – це і піч кам’янка, виправлення заліза з руди, гончарне ремесло, ковальська справа.

Майданчик для лицарських поєдинків був спеціально обладнаний ареною для місця битви та сидіннями для глядачів. Воїни не тільки професійно проводили свої бої, але й жили в побутових умовах, як лицарі Х ст.

Цікаві історії про побут наших предків розповідали археологи та історики не тільки з України, а й з Росії та Чехії. Вони ділились з присутніми своїми теоріями та відповідали на їх запитання.

Про це повідомляє пресс-служба Коростенської міської ради

Кожен з глядачів мав можливість сфотографуватись з рицарями чи в їх обладунках, скуштувати запашного хліба та смачного куліша, що готувались в давньоруській пічці.

За результатами семінару та проведеними практичними дослідженнями, археологи залишились задоволені результатами і це ще раз підтвердило, що в Коростені покладено початок створення музею під відкритим небом, який в майбутньому може стати об’єктом постійних досліджень історії древлян. І як вважає відомий російський археолог Анатолій Кирпичников: „Коростень за рівнем культурного шару може бути прирівняний до Слов’янської Трої”.

www.zhitomir.info

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1331 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 mr_smith • 19:14, 11.08.2009 • url Матеріал
схоже на толкіністів.
Хоча цікаво було б подивитися.
avatar
0
2 el_Chupacabra • 18:16, 19.08.2009 • url Матеріал
Мене колись (коли я був студентом) запрошували приєднатися до них, але не склалося...
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: