rss · Вівторок, 20.10.2020, 08:45

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

09.08.2009 23:39

Німецькі вчені зібралися оживити неандертальця

Науковий колектив відомого німецького Інституту еволюційної антропології імені Макса Планка завершує унікальні роботи з відтворення генетичного коду неандертальця.


В результаті будуть створені умови для можливого повернення до життя цієї істоти, яка розглядається сучасною наукою як тупикова гілка в розвитку людини.

Керівник робіт - професор Сванте Паабо вважає, що сучасна наука і генна інженерія досягли рівня, коли є можливість відтворити неандертальця. Поки в науковому середовищі немає єдиного погляду на бажаність вторинної появи цієї людиноподібної істоти, яка не витримала конкуренції в ході еволюції з Homo Sapiens.

Неандертальці, що з'явилися на землі близько 600 тис. років тому, населяли величезний регіон від сучасного Південно-Китайського моря до Атлантичного океану. У ряді регіонів вони ділили середовище зі сучасною людиною, конкуруючи за природні ресурси і їжу.

Зараз сформульована нова теорія причин зникнення неандертальців.

Як вважає професор американського Університету штату Мічіган Речел Кастері, сучасна людина змогла перемогти в ході еволюції за рахунок володіння широкою і точнішою інформацією.

Свій висновок вона зробила на основі сенсаційного відкриття, згідно з якому близько 30 тис. років тому в розвитку Homo Sapiens сталася до кінця ще не зрозуміла сучасній науці подія - люди стали жити довше, і в тодішній середньостатистичній людській родині з'явилися бабусі й дідусі.

Старше покоління виявилося ключовим елементом в прискоренні еволюції людини, оскільки люди стали володіти більш ширшими знаннями в результаті тривалішого процесу накопичення досвіду.

У свою чергу в неандертальців не відбулося збільшення терміну життя, що у результаті й призвело до їх повного еволюційного програшу. Вважається, що останнє плем'я неандертальців вимерло 28 тис. років тому. Воно мешкало на півдні Іспанії в районі сучасного Гібралтара.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1645 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 14:11, 11.08.2009 • url Матеріал
Цікаво було б глянути на клона неандертальця.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: