rss · Неділя, 01.11.2020, 01:40

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

08.08.2009 11:27

На Житомирщині неможливо перевірити продукти на ГМО?

Чіпси, сухарики, газовані напої є улюбленою їжею сучасних дітей. Втім навіть школярі знають, яку шкоду для здоров»я несуть такі продукти. У конкурсі малюнків «Я та якість зростаємо разом», який проводився управлінням у справах захисту прав споживачів, десятирічні діти вразили дорослих своїм баченням проблеми якості продуктів харчування.

До 2009 року практично не було законодавства, яке б регулювало ці питання. Лише в травні місяці поточного року підписали Постанову, яка затверджує порядок етикетування харчових продуктів, що містять генномодифіковані організми.

Нині в Україні існує всього 5 лабораторій, які займаються дослідженнями наявності ГМО в продуктах. У Житомирській області поки що такої установи немає. А відтак перевірити якість продуктів також немає кому. Як наслідок неможливо їх зняти з продажу. Оскільки виробники замовчують або ж подають фальшиву інформацію про склад продукту.

При виборі продукції споживачі мають покладатися на себе – кажуть спеціалісти. Але не радять купувати продукцію, яка не містить належного маркування. Тим більше не вживати її дітям та хворим людям.

RuporZT
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1518 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 el_Chupacabra • 17:22, 17.08.2009 • url Матеріал
Як бісить ця акція по, тіпа, "шкідливості" продуктів з ГМО! Поясніть, будь ласка ЯК воно може мені нашкодити?!? А народ, таке відчуття, що в школі на уроках біології вивчив тільки статеву систему людини. Люди!!! Оговтайтесь! Я краще з"їм картоплю, яка вирощена без гербіцидів, пестицидів, інсектицидів і яка НЕ МОЖЕ НІЯК нашкодити моєму організму.
avatar
0
2 mr_smith • 17:32, 17.08.2009 • url Матеріал
В принципі правильно кажеш, все перетравлюється і йде на поживу організму, ане вростає в нього, а то якби було так що гени рослин або тварин через травний тракт вживлюються людям, як лякають, то вже ходили б, за весь час вживання людством продуктів харчування - люди-картоплі, люди-сало :D , люди-соя, люди-пшениці і так далі. ;)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: