rss · П'ятниця, 02.10.2020, 02:18

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

04.08.2009 22:57

Google та ООН виклали в Інтернеті карту глобального потепління

За підтримки UN's Climate Change Conference (конференції ООН зі зміни клімату), яка відбудеться в кінці цього року, розроблено проект який описує причини глобального потепління на Землі

Для надання громадськості більш повної картини ситуації з викидами парникових газів Секретаріат Організації Об'єднаних Націй по зміні клімату домовився з Google про створення детальної карти парникових газів.

У карті використовується колірне кодування, що відображає рівень викиду газів в промислово розвинених країнах.

Експерти зазначають, що в 2012 році припиняє свою дію відомий Кіотський протокол, що обмежує кількість викидів в атмосферу парникових газів для різних країн. В кінці року в Копенгагені відбудеться конференція, на якій учасники з більш ніж 150 країн світу будуть приймати пост-Кіотську угоду.

Карта розроблена за участю Google стане одним з інструментів, що допомагають ухваленню рішення.

Нагадаємо, у лютому цього року NASA і Google оголосили про створення Університету сингулярності - Singularity University.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1065 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 23:10, 04.08.2009 • url Матеріал
Quote (NEWS by KAMAZ)
Університету сингулярності - Singularity University
- Учебное заведение будет готовить специалистов для решения глобальных проблем, с которыми в настоящее время сталкивается человечество. Администрация Университета сингулярности будет располагаться на территории принадлежащего NASA Исследовательского центра Амес в Калифорнии.

Новый университет будет предоставлять своим слушателям междисциплинарные курсы различной длительности: девятинедельный курс для выпускников высших учебных заведений, десятидневный курс для руководителей среднего звена и трехдневный курс для высшего руководящего состава различных компаний. В рамках читаемых курсов планируется затронуть темы относящиеся к самым разным областям человеческих знаний: медицине, нанотехнологиям, искусственному интеллекту, этике и многим другим.

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.208.202.194
Браузер:

Cайт живе: