rss · П'ятниця, 25.09.2020, 17:17

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

30.06.2009 20:27

Податкова: Динамо збільшило зарплатний фонд у 12 разів

У вівторок, 30 червня, заступник голови Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) Сергій Лікар на прес-конференції озвучив суми офіційного фонду зарплат провідних українських футбольних клубів.

Як заявив Сергій Лікар, найбільший офіційний фонд оплати праці в Україні в цей час має ФК Шахтар (Донецьк), а ФК Динамо (Київ) у 2008-му році в 12 разів збільшив задекларований фонд оплати праці.

Крім того, прозорими ДПАУ вважає умови оплати праці гравців, задекларовані у ФК Дніпро (Дніпропетровськ) та ФК Арсенал (Київ). При цьому, варто зазначити, що в минулому сезоні в київському клубі кілька разів розгоралися скандали через невиплату зарплати - ред.

"У цих клубах умови приблизно відповідають реальному рівню. Інші клуби, на жаль, відносяться без розуміння до необхідності декларувати доходи футболістів", - зазначив заступник голови ДПАУ.

Сергій Лікар також повідомив, що в 2008 р. значно покращилося декларування доходів громадян, отриманих за межами України.

Всього за звітний період відповідні декларації подали понад 13 тис. громадян, які повідомили про отримання близько 900 млн. гривень доходів за кордоном. Серед них також є спортсмени та діячі мистецтва, зазначив заступник голови ДПАУ.

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1049 · Додав: Kamaz
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: